Не смійте його хрестити! — сказала мама чоловіка в один з приїздів. — Якщо ви охрестите дитину, з ним щось трапиться! «Ось побачите!»

– Не смійте його хрестити! – сказала мама чоловіка в один з приїздів. – Якщо ви охрестите дитину, з ним щось трапиться! Ми в це не віримо, але вона сказала: «Ось побачите!»

Моя віра православна, але я вийшла заміж за хлопця, батьки якого мусульмани, хоча нічого не читали йому і не водили в мечеть. Тобто більшості своїх правил вони не дотримуються.

У мого чоловіка зараз залишилася тільки мама.

Три місяці тому у нас народився син, і ми вирішили, що його будемо хрестити, тому що немає сенсу його робити мусульманином, адже його ніхто не навчить віри, бо чоловік і сам нічого не знає, навіть жодної молитви.

Але свекруха категорично проти цього, перестала зовсім приїжджати до онука і сказала, що якщо ми його охрестимо, то з ним щось трапиться. Ми в це не віримо, але вона сказала: «Ось побачите!».

Але найприкріше, що вона вважає малюка істинним мусульманином. Сказала, що православний онук їй не потрібен, вона відмовляється від нього, що більше немає у неї онука, і до нас вона більше не приїде.

До слова, вона сама не дотримується ісламу, навіть вела занадто вільний спосіб життя, коли зилишилася без чоловіка.

А я і мої рідні дуже хочемо, щоб синочок був православний, дотримувався канонів нашої віри, ходив у храм. Тим паче. що живемо ми в Україні!

Чоловік не знає. як і мені догодити і мамі, не хоче з нею сваритися. А мені вже взагалі лячно від цієї жінки, якщо чесно. Я розгублена, не знаю, як вчинити.