Того дня мала бути виписка мами і маляти. Гануся з гордістю оглядала свого крихітного синочка. Як довго вона зі Степаном чекала на це диво. Та раптом її метушню перервав дивний шум.

Гануся була сиротою. Її виховували бабуся та дідусь. Все, що могли вони їх дали, дівчина виросла хорошою людиною. Єдине, що вони її просили, не тягнути довго з заміжжям, що встигнути поняньчитись з маленькими.

Та, на жаль, так не вийшло, але мова не про те…

Того дня мала бути виписка мами і маляти. Гануся з гордістю оглядала свого крихітного синочка. Як довго вона зі Степаном чекала на це диво.

З самого ранку вона метушилася, обирала наряд для себе, для Андрійка вже був готовий білий конвертик з голубим бантиком. Гануся навіть зачіску модну в когось пригледіла і випробовувала її на собі, все хотіла свого Степана здивувати.

Якось вона почула на коридорі дивний звук. Він не був, як зазвичай у пологовому будинку. Молода матуся вийшла поглянути, що ж відбувається.

На коридорі стояла жінка років 50-ти і в пів голоса промовляла молитву. В той час її донька, як я потім дізналася, приводила на світ свого первістка.

Я ніколи не відчувала любов матері, але саме тоді я зрозуміла, що вона є і має неймовірну силу.

Мама завжди буде промовляти молитву за свою дитину, де б вона не знаходилась: поруч з нею, в далекій та чужій країні, в лікарні, чи просто в невістках. Серце матері – безкрає!

Давайте побережемо сердечко матері! Зателефонуйте їй прямо зараз і просто спитайте, як справи, а в кінці скажіть, як сильно ви її любите!

Як би я хотіла, щоб в такий важливий момент в моєму житті, як народження нової дитинки, моя мама просила у Господа допомоги…

Автор – Наталя Гуренко