Я не вкрала з родини чужого чоловіка, а прийшла і забрала свого мужчину. І вважаю, що я права на всі сто відсотків. Так, я, мабуть, та сама, про кого дружини зі злістю кажуть різні неприємні речі

Я не вкрала з родини чужого чоловіка, а прийшла і забрала свого мужчину. І вважаю, що я права на всі сто відсотків.

Так, я, мабуть, та сама, про кого дружини зі злістю кажуть різні неприємні речі, називаючи нас різними неприємними словами. Але повірте, все не просто.

Ми з Олексієм зустічаємося трохи більше року, працюємо зараз разом в одному проекті.

Мені 23 роки, йому 38.

Про дружину і сина Льоша ніколи нічого не говорив, ніколи не поспішав додому. У мене навіть приводу підозрювати не було, що він одружений, хоча ті, хто з ним ближче працює, завжди косо і дивно на мене дивилися.

А головне, ми частіше проводили час у нього вдома, могли жити деякий час разом. Тільки тепер я зрозуміла, що це була його друга квартира. Я була дуже щаслива і рада, бо розуміла, що все у нас йде до весілля.

І ось я дізналася, що чекаю дитинку, відразу повідомила про це Льоші.

Ось тоді він і розповів, що одружений. Я, звичайно, не знала, як і реагувати на почуте. Олексій став запевняти, що дружину не давно любить, що вони збираються розлучатися, що тоді він на мені все одно одружиться, і все у нас буде чудово.

Я була розгублена. Вирішила залишитися поки що з ним Олексієм, все-таки я його кохала і втрачати не хотіла, особливо зараз, коли я в такому положенні.

Розлучення їх зараз тривало десь півроку, дружина його дала, але мене якось підкараулила біля роботи і стільки гидот наговорила, що на душі довго було дуже бридко.

Виходить, я зруйнувала сім’ю, хоча дуже хочу вірити, що я не винна в цьому, я ж довго про них не знала наввіть!

…Зараз ми з Льошею разом вже два роки, підростає донечка. Ми щасливі.

Тому я і вважаю, що не завжди все однозначно. Я не вкрала з родини чужого чоловіка, а прийшла і забрала свого мужчину. І вважаю, що я права на всі сто відсотків. Колишня дружина Олексія, на скільки я знаю, теж зустріла чоловіка і у неї все добре.

Автор: Ксенія