Я прекрасно розумію, що знайдеться безліч моралісток, які будуть мене засуджувати. Але що зроблено — те зроблено, я не соромлюся зізнатися в цьому.

Я прекрасно розумію, що знайдеться безліч моралісток, які будуть мене засуджувати. Але що зроблено – те зроблено, я не соромлюся зізнатися в цьому. Ми з чоловіком одружені всього лише рік. До цього зустрічалися близько чотирьох років, кохання давно немає, а, може бути, ніколи і не було. Спитаєте, чому я вийшла за нього заміж і навіщо зраджую?

Я прекрасно розумію, що знайдеться безліч моралісток, які будуть мене засуджувати. Але що зроблено – те зроблено, я не соромлюся зізнатися в цьому. Принаймні, собі.

Ми з чоловіком одружені всього лише рік. До цього зустрічалися близько чотирьох років, кохання давно немає, а, може бути, ніколи і не було.

Спитаєте, чому я вийшла за нього заміж і навіщо зраджую? Я вийшла за Тимура, тому що він хороша людина, працьовитий чоловік і буде чудовим батьком. Чому він одружився зі мною? Я не знаю.

Останнім часом у нас почалися проблеми і непорозуміння в стосунках. Чоловік мене не чує і не цікавиться мною, моїм життям, а я на нього постійно зриваюся.

І так би ми і жили, якби на роботі мого чоловіка не з’явився новий колега, в якого я закохалася практично відразу. Він абсолютно не мій тип чоловіка, але в ньому така душа, що хочеться в ній вічно розбиратися, зануритися з головою.

Ми з Максимом почали багато спілкуватися в соцмережі, іноді передзвонюватися, бачитися. Обоє розуміли, що закохуватися і зустічатися нам не можна, але коли ми бували поруч, у нас просто зривало дах одне від одного. Я відчуваю себе з ним живою жінкою! Гарною, бажаною, слабкою, тендітною. В мене таких емоцій з чоловіком взагалі нікого не було!

Нещодавно це все ж сталося, і тепер я не знаю, як далі жити.

Від Тимура піти не можу, боюся зробити йому боляче. До коханця піти теж не можу, він же одружений.

Одним словом, заплутала життя і собі, і чоловікам.

Іноді хочеться сісти на поїзд – і поїхати від обох назавжди, щоб нікому не заважати і нікого з них не бачити.

Почати життя з чистого аркуша. Але я прекрасно знаю, що сили волі і рішучості на це не вистачить, що моя життєва драма лише розгортається.