10 хвилин тому! На підпис Стефанчуку – у Раді зібрались: зміни у законі Зеленського, не чекали

Раніше у профільному комітеті повідомляли, що рекомендували Верховній Раді переголосувати ст. 5, 7 та 9 законопроекту № 5599 про олігархів за статтею 131 Регламенту ВР.

У середу, 3 листопада Верховна рада виправила суперечності та неузгодженості у вже ухваленому президентському законопроєкті №5599 про деолігархізацію. Тепер його оперативно підпише речник Стефанчук, а далі ще оперативніше – Зеленський.

Депутати та депутатські групи, підконтрольні олігархам, дисципліновано проголосували «за».

252 депутати на засіданні підтримали пропозицію Комітету Верховної ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки щодо цього законопроєкту.

Так, уточнену редакцію статті 5 ухваленого закону підтримало 249 нардепів, статті 7 – також 249 нардепів і статтю 9 – 251 народний обранець, – повідомляє кореспондент УНН.

Рішення ухвалювали відповідно до статті 131 Регламенту – весь закон на переголосування не виносився.

Отож сьогодні Рада уточнила, що визначати статус (визнавати олігархом), включати олігархів до реєстру та вести сам реєстр олігархів буде РНБО, як і пропонували в ОПУ.

Звітувати про свою діяльність олігархи також будуть на засіданнях РНБО.

“Вношу пропозицію голові Верховної Ради невідкладно підписати закон України”, – сказав перший заступник голови ВР Олександр Корнієнко.

Нагадаємо, законопроект про олігархів було схвалено Верховною Радою 23 вересня.