15 найкращих продуктів для очищення артерій і профілактики інсульту, тромбозу і серцевого нападу!

Як оздоровити серце? Незалежно від вашої відповіді, є щось дуже важливе, щоб уникнути таких загроз, як серцевий напад та інсульт … І це правильна їжа.

Сьогодні ми підготували для вас список з 15 продуктів, які допомагають очистити артерії і захистити серце. Включіть їх у свій раціон!

Авокадо

Замість майонезу до вашого сендвічу, покладіть в нього трохи авокадо. Дослідження показали, що щоденне споживання авокадо покращує рівень холестерину в крові (низький рівень ЛПНЩ і збільшує ЛПВЩ) – пам’ятаючи, що холестерин ЛПВЩ відомий як «хороший холестерин», тому що він допомагає зберегти ваші артерії без перешкод.

Гранат

Цей фрукт містить фітохімічні речовини, які схожі на окислювачі і захищають артерії від ушкодження.

Брокколі

Багатий на вітамін К, живильною речовиною, яка діє так, що кальцій не викликає ушкодження артерій. Крім того, воно складається з волокон, які допомагають знизити кров’яний тиск і рівень холестерину.

Шафран (куркума)

Це чудовий протизапальний засіб, який допомагає зменшити запалення в артеріях. Крім того, він захищає артеріальні стінки, зменшуючи шанси згустків в крові.

Оливкова олія

Вона очищає артерії природним чином, що допомагає знизити кров’яний тиск і запобігти утворенню тромбів, які можуть викликати серцеві захворювання. Але важливо, щоб ви споживали олію холодного віджиму і хорошої якості для отримання цих переваг.

Баклажани

Багато досліджень вже довели, що цей овоч різко знижує рівень холестерину. І є багато досліджень, які доводять, що споживання баклажанів також знижує рівень тригліцеридів і сечової кислоти, тим самим виключаючи шанси розвитку серцево-судинних захворювань. Крім того, речовина в ньому, ніацин, вносить значний вклад у втрату ваги.

Горіхи і горіхи

Вони містять здорові жири і надзвичайно ефективні при балансуванні рівнів холестерину. Крім того, вони відмінно підходять для мозку і допомагають зміцнити пам’ять. Їжте горіхи щодня, і ви побачите їх переваги! У випадку бразильських горіхів, не перевищуйте дозу двох одиниць в день.

Кориця

Кому не подобається ця чудова приправа? Це допомагає знизити рівень холестерину для усунення бляшок усередині артерій. Кориця повна антиоксидантів, які покращують здоров’я серцево-судинної системи, захищаючи процеси окислення в крові.

Овес

Він відмінно стимулює метаболізм і є здоровим джерелом вуглеводів. Крім того, овес насичений волокнами.

Зелений чай

Цей чай містить високий рівень катехінів, речовина, що перешкоджає засвоєнню холестерину. Пиття одної або двох склянок щодня підвищує рівень ліпідів в крові, на додаток до зменшення засмічення артерії.

Зелений чай також підвищує метаболізм, який може допомогти у втраті ваги і поліпшити серцево-судинну систему.

Сардина

Жирна риба, така як сардина, є джерелом білкового білка, який дозволяє нам отримувати здорові калорії. І, найголовніше, це те, що це їжа, яка діє в процесі втрати ваги.

Гіркий шоколад

Трохи гіркого шоколаду може уповільнити травлення, тому ви відчуваєте себе більш ситим.

Це судинорозширювальний засіб і багатий на мононенасичені жири, які так корисні для здоров’я артерій.

Червоне вино

Звичайно, ви не повинні перестаратися, але в помірних кількостях червоне вино допомагає в зниженні ваги. Воно містить ресвератрол, антиоксидант, який усуває жирові відкладення.

Груша

Чи можете ви повірити, що тільки одна груша містить в собі 15% денної норми волокон? Як відомо, волокно дуже важливо для контролю холестерину, тригліцеридів і глюкози, на додаток до допомоги у втраті ваги.

Кавун

Цей освіжаючий фрукт стимулює виробництво оксиду азоту, що дуже важливо для підтримки здоров’я судин. Крім того, кавун багатий антиоксидантами і знижує рівень поганого холестерину. Регулярне вживання кавуна допомагає знизити ризик серцевих захворювань.

За матеріалами