17-річна дівчина сама виростила п’ятьох братів і сестер

Після смерті мами, а потім і тата, 17-річна Саманта взяла на себе турботу про своїх п’ятьох братів і сестер.

У 2013 році у великій дружній родині Родрігес трапилася сумна подія – померла від раку шийки матки мама. З усіх дітей тільки старша Саманта запам’ятала її і жахливо переживала втрату найближчої людини. Через сім років біль від втрати ще залишився у дівчини.

Через три роки після відходу мами тяжко захворів тато, у нього діагностували лімфому. Саманта перестала ходити в школу, вона доглядала за батьком. Через деякий час він помер, і діти залишилися сиротами.

П’ятьох неповнолітніх дітей повинні були забрати до притулку, але 17-річна Саманта не могла цього допустити. І дівчина вирішила самостійно піклуватися про них. Правда, була ще жива бабуся, якій було близько 80 років, але в силу свого похилого віку вона не могла доглядати за такою кількістю дітей.

Саманта повністю взялася за виховання братів і сестер. Вона готувала їжу, водила дітей в школу і на секції, лікувала їх, допомагала з домашнім завданням і робила все, як мама.

Жило сімейство на допомоги по втраті годувальників. Ще Саманта підробляла офіціанткою, але одержуваних грошей ледве вистачало на життя.

Через деякий час дівчина змогла закінчити школу і навіть вступила до коледжу на заочне навчання, щоб показати приклад молодшим дітям, наскільки важливо отримати гарну освіту. Хоча ніхто з знайомих Саманти ніколи не вчився в коледжі.


В результаті дівчина змогла замінити братам і сестрам обох батьків, та так, що малюки звали її «мама-тато».

Дівчина вважає, що в житті найголовніше – це сім’я, а не матеріальні блага. Без любові і підтримки близьких щастя неможливе.