20 років тому дівчина з Білорусі вийшла заміж за африканця і поїхала до Нігерії. Як виглядають діти цієї пари?

Сімейство Ізеала проживає в Нігерії, вони виховують чотирьох дітей і є прикладом того, як любов, взаєморозуміння і підтримка допомагають подолати всі життєві складності.

Сьогодні ми розповімо вам історію про звичайної дівчини з Білорусі, яка вийшла заміж за африканця і вже 20 років вони живуть душа в душу.

Зараз Олена і Дон успішні люди, живуть в достатку і мають хороший стабільний дохід. У кожного є свій автомобіль, а їхні діти отримують якісну освіту. А на момент коли дівчина виходила заміж, вона абсолютно не планувала жити в Африці.

Дон успішно закінчив магістратуру в Білорусі і вже мав власний бізнес. Старша дочка пари народилася ще в Мінську, але на жаль в той момент з бізнесом почалися проблеми.

Подружжя вирішує переїхати на батьківщину чоловіка, щоб спробувати заробляти там. Вони продали все своє майно, а виручені кошти перевели батькам Дона для інвестування в новий бізнес і обстановку для своєї сім’ї. Але по факту виявилося, що гроші були вкладені невдало.

Олена з жахом згадує свою першу подорож з немовлям на батьківщину чоловіка. А далі її чекав злиденний побут у величезному маєтку і їй довелося освоюватися на новому місці і вчиться там жити з маленькою дочкою.

Вона дипломований викладач англійської, а їй довелося вчиться готувати на багатті, прати руками і боротися з місцевими захворюваннями.

Рідні чоловіка не вірили, що ця тендітна дівчина зможе впоратися і тихенько підшукували йому місцеву наречену. Але Дон нічого про це і слухати не хотів і всіляко намагався знайти спосіб заробити зайву копійку, щоб забезпечити свою сім’ю.

Пізніше Олена народила ще 3 дочки, щоправда народжувати кожен раз літала на батьківщину в Мінськ. Її батьки вмовляли залишитися там, але вона вже зробила свій вибір і завжди поверталася до чоловіка.

Після труднощів і довгої адаптації до чужої країни, культури та менталітету, Олена все ж знайшла своє місце в Африці. Зараз вона веде свій блог в соцмережах де розповідає про особливості африканської життя і розвиває власний інтернет-бізнес з торгівлі ефірними маслами. А у Дона налагодився бізнес.

Крім того, жінка відкрила тут балетну школу і навчає місцевих дітей хореографії. До рідних в Білорусь сім’я їздить на зимові канікули. А дочки Олени і Дона прекрасно володіють і англійською і російською мовами.