31-річний хлопець закохався в 91-річну бабусю і тепер хоче з нею одружитися!

Сьогодні історіями про  велику різниці у віці вже нікого не здивувати. Однак, трапляються неймовірні ситуації, які вражають до глибини душі.

Наприклад молодий хлопець, на ім’я Кайл Джонсон. Він народився і жив в простій родині, з батьками у нього не було проблем. Не можна сказати, що він залишився без уваги старших. Однак, можливо йому не вистачило турботи і любові бабусі? А зараз він намагається заповнити цю прогалину.

Перший його досвід з жінкою стався в 18 років, його супутниці тоді було 50. Як зізнається хлопець, він ніколи не задивлявся на молоденьких дівчат. Його завжди цікавили зрілі жінки. Себе він називає справжнім дамським угодником. В юності він не міг пропустити ні однієї дами. Вік його коханих варіювався від 60 до 80 років. Однак, він відразу ж став розсудливим, коли зустрів її – Марджорі Маккул.

Жінці 91 рік, вона давно на пенсії. Жінка була заміжня, але коли їй було 37 років, чоловік залишив її з 6 дітьми. Марджорі розчарувалася в чоловіках. Довгі роки вона була одна, поки не зустріла Кайла. Вона зізнається, що подібні відносини були для неї табу, але Кайл змінив її світогляд, тепер вона мислить прогресивніше. І Маккул не бачить перешкод для справжнього кохання. Заради обранця Марджорі почала доглядати за собою і одягатися більш сучасно. Близькі Кайла не проти його захоплення. Зараз пара подумує про те, щоб одружитися. Вони не приховують свої стосунки, чим вражають і шокують оточуючих.