3авжди чищу так духовку. З цим способом все вийде з першого разу. Простий, але дуже ефективний метод, як відчистити сильно забруднену поверхню

Кожна господиня знає, як важко відчистити духовку. Для мене це теж був завжди неприємний момент. Не завжди виходило – бризки жиру і соусів примудрялися добре закріпитися на стінках духовки, доводилося їх довго відмочувати, потім віддирати, використовувати хімію, а потім ще довго її прибирати.

Ось простий, але дуже ефективний метод, як відчистити навіть сильно забруднену духовку. Причому, зробити це можна без особливих зусиль і за півгодини чистого часу – не рахуючи ночі, поки придумана ними паста буде сама робити всю найскладнішу частину роботи.

Про це пише  Українці сьогодні

Вам будуть потрібні:

Мисочка.

Рукавички.

Харчова сода – 4-5 столових ложок.

Оцет – 100 мл.

Вода.

Пульверизатор.

Як це робити:

Зручніше буде починати процес ближче до вечора, щоб духовку не треба було включати.

Звільнити духовку від дек. В мисочці змішати соду з такою кількістю води, щоб вийшла в’язка кашка.

За допомогою м’якої тканини нанести пасту по всіх поверхнях стінок, стелі і низу. Сода буквально відразу стане коричневою.

Ось в такому вигляді і залиште духовку в закритому вигляді на ніч, мінімум на 12-14 годин.

Вранці, використовуючи мокру ганчірку (постійно прополіскуючи її), зніміть максимальну кількість соди з брудом. Обов’язково використовуйте рукавички!

Не хвилюйтеся, якщо десь залишилися розводи. Треба в пульверизатор налити оцет і розпорошити його по всіх поверхнях. Будьте обережні, щоб не вдихнути пари.

Якщо з’явиться піна і шипіння – це реакція взаємодії соди з оцтом.

Вам залишається тільки прибрати залишки пасти і забруднень, потім протерти духовку і віконце начисто.

Щоб повністю висушити її – включіть її на мінімальне нагрівання на 10 хвилин при відкритих дверцятах.

Усе! Ваша духовка як новенька! Я сама дуже задоволена результатом! Я вже всіх знайомих навчила – і з вами ділюся! Зустрінемо свята в чистоті.