5 ознак того, що у людини зле серце

Ці люди навіть не намагаються боротися зі своїми вадами або злістю. Насправді, вони просто насолоджуються ними, прикидаючись благородними людьми.

Одна з головних причин, чому ми не помічаємо так звану злу або психопатичну поведінку, пов’язана з тим, що людині дуже важко повірити в існування таких типів особистостей. Нам не хочеться уявляти поруч з собою людину, яка б нас із задоволенням обманювала, робила нам боляче або у якої б не було розуміння совісті.

Того, хто вигадує фальшиві історії заради руйнування чужої репутації. Того, хто холоднокровно змушує страждати інших людей, навмисне намагаючись заподіяти їм біль і привести до матеріальних, фізичних або емоційних проблем. Але всі ми розуміємо, що такі особистості це зовсім не вигадка!

І якщо все-таки серед ваших знайомих є така людина, радимо триматися від неї подалі. Вона може потребувати професійної (і часом психіатричної) допомоги, а тому вам краще не втручатися. Володарі злого серця – це експерти в створенні конфліктів, хаосу і плутанини.

Так, вони:

безвідповідальні,

перекручують факти,

обманюють,

заперечують реальний стан речей,

складають історії,

вводять в оману.

приховують інформацію від оточуючих,

Володарі злого серця – професіонали в обдурювання втішними словами.

Придивіться до їхніх досягнень або спробуєте знайти підтвердження їхнім словами, і ви побачите, що такі особистості не здатні змінитися, а ще вони не думають про свій розвиток. Їхнє життя – ілюзія, яка підживлюється чужим болем.

Володарі злого серця прагнуть контролювати оточуючих і визнають лише своє его.

Вони відкидають будь-яку критику, відмовляються від реальної відповідальності і живуть за власними правилами, не враховуючи існуючі норми моралі.

Володарі злого серця грають на почуттях добрих людей, прагнучи ввести їх в оману.

Все просто – вони вимагають від оточуючих милосердя, але не виявляють його самі. Ці особистості жадають близькості, прощення і тепла від тих, кому вони заподіяли найбільше шкоди, не відчуваючи за завданий біль ніяких докорів сумління. А ще вони не роблять абсолютно нічого, щоб якось відновити втрачену довіру. Володарям злого серця невідоме значення слова «совість».

Ці люди навіть не намагаються боротися зі своїми вадами або злістю. Насправді, вони просто насолоджуються ними, прикидаючись благородними людьми.

Джерело