7 помилок, якi роблять майже всі коли пилососять. Приcлухайтeся до цих порад, якщо хочете, щоб пилосос прослужив вам довго і якісно

7 помилок які роблять майже всі коли пилососять

1. Ви не прочищаєте його

Незважаючи на обсяги мішечка або контейнера для пилу, не потрібно чекати, поки він буде повністю забuтий. Чистити його необхідно після кожного прибирання. Так ваш пилосос не буде перенапружуватися і забиватися пилом доверху.

2. Ви тягаєте його за шланг

Ручку для пилососа придумали не просто так. У всіх варіантах є свій спосіб переносити цей предмет техніки, та не хапаючи його за шланг. В іншому випадку він може втратити герметичність.

3. Ви збираєте ним будівельне сміття, скло…

Якщо у вас професійний пилосос, то він це витримає, але якщо побутовий, то краще не експериментувати. Цей сміття забиває фільтри, а осколки і зовсім можуть прорізати мішок або шланг. Не варто так ризикувати.

4. Ви пилососите вологе

По-перше, ви ризикуєте зіткнутися з коротким замиканням! По-друге, вода, потрапляючи всередину пилового мішка, утрамбує все це сміття і створить згусток, який може забuти пилосос./

5. Ви завжди включаєте пилосос на повну потужність

Такі режими потрібно використовувати в крайніх випадках, але аж ніяк не завжди. Ви перевантажуєте двигун без особливої ​​потреби, адже найчастіше для прибирання цілком достатньо середньої потужності. Більш того, так ви зможете споживати менше електрики.

6. Не переключаєте режими “підлога / килим”

Якщо такі режими є в вашому пилососі, то це неспроста! Не потрібно нехтувати ними. Краще робити все по інструкції. Так ви зможете уникнути зайвих загроз зламати техніку.

7. Ви пилососите важкі предмети

Тут справи йдуть так само, як і у випадку зі склом. Можете пошкодити мішок для пилу або шланг. Камінці – не найкращe сміття для вашого пилососа!

Прислухайтеся до цих порад, якщо хочете, щоб пилосос прослужив вам довго і якісно. Техніка не дешевшає, але у вас є відмінний шанс берегти стару, а не купувати щороку нову.