8 речей, які вu ніколu не повuнні даватu в корuстування навіть вашuм блuзькuм

Ми всі знаємо, що ніколи не слід брати гребінь іншої людини або зубну щітку. Тим не менш, є багато інших особистих речей, які ми іноді хапаємо похапцем, але насправді не повинні цього робити. Сьогодні ми представляє вам список речей, які не повинні мати більше одного власника.

Блиск для губ і губна помада

Ваш подруга залишила свій блиск для губ у вас вдома. Ви не повинні ним користуватися! Захворювання, такі як герпес, можуть бути легко передані вам. Вірус може бути присутнім в слизовій оболонці рота і слині. На даний момент немає жодного 100% ефективного лікування герпесу.

Якщо вірус проявив себе, припиніть використовувати помаду. Після того, як висип проходить, краще купити новий блиск для губ, щоб запобігти появі хвороби. Щоб уникнути накопичення бруду і бактерій, використовуйте чисту тканину, щоб періодично видаляти верхній шар губної помади.

Навушники

У кожної людини є унікальний баланс бактеріальної флори в вухах. Всякий раз, коли ми вирішуємо поділитися навушниками з другом, ми ризикуємо порушити цей баланс. Це, в свою чергу, може спровокувати інфекцію вуха.

Ви можете видалити вушну сірку з поверхні навушників, використовуючи ватяну паличку, змочену в перекису водню. Уникайте нанесення занадто великої кількості рідини, щоб не пошкодити динаміки. У випадках частого використання, обов’язково чистіть навушники не рідше одного разу на тиждень.

Затискачі для волосся і бігуді

Більшість людей знають, що використовувати чужого гребінця – це погана ідея. Те ж саме відноситься до волосся, яке вступає в контакт з шкірою голови! Грибки і воші легко поширюються за допомогою запозичених пов’язок, гребенів, прасок або бігуді.

Гребені слід мити кожні кілька тижнів, в залежності від частоти використання. Прасування для волосся і металеві затискачі можуть бути промиті мильною водою. Після цього обов’язково витріть їх насухо.

Дезодоранти

Навіть дезодоранти, які мають антибактеріальні властивості, які контактують зі шкірою, можуть містити бактерії. Зрештою, саме бактерії викликають запах поту, який ми намагаємося нейтралізувати.

Краще використовувати дезодорант відразу після того, як ви прийняли душ, а ваша шкіра ще чиста. Якщо вам потрібно освіжити пахви протягом дня, спочатку протріть їх вологою тканиною.

Рушники

Основна функція рушника – поглинати максимальну кількість рідини з вашого тіла. Ось чому, навіть коли ви абсолютно здорові, підвищена вологість у ванній кімнаті поступово перетворює вологу тканину вашого рушники в ідеальне живильне середовище для цвілі, бактерій і грибків.

Експерти радять міняти рушники кожні 3-4 дні. Краще висушити рушники на балконі або у вільному від вологи місці, а не залишати їх у ванній. Обов’язково сушіть рушники після кожного використання і не забувайте прати їх.

Манікюрні та косметичні аксесуари

Ваш пінцет, кусачки для нігтів, епілятори, бритви і інші аксесуари повинні використовуватися тільки вами. Ніким іншим! При частому використанні ці предмети, ймовірно, будуть мати невидимі мікроскопічні краплі крові на їх поверхнях. Не діліться ними ні з ким, якщо ви хочете уникнути зараження герпесом і грибками.
Після кожного використання протріть поверхні аксесуарів спиртом.

Аксесуари для догляду за шкірою

Очищаючі щітки для обличчя, масажні ролики і спеціальні губки здаються досить легкими для чищення. Однак з часом їх щетинки накопичують невеликі шматочки шкіри, які містять бактерії. Це може викликати акне і лущення шкіри обличчя.

Не забувайте ретельно мити аксесуари мильною водою після кожного використання. Також рекомендується міняти їх кожні 2-3 місяці.

Домашні тапочки

Гостям, звісно, можна запропонувати тапочки. Але вам краще купити спеціальну пару для них.
Коли ви носите взуття, ваші ноги неминуче починають потіти, створюючи ідеальні умови розмноження грибка. Намагайтеся уникати негігієнічної звички взувати тапочки на вологі ноги, щоб запобігти появі грибка і бактерій.