8-річна дiвчuнка, нapoджeна бeз нiг, здuвувaла вciх і стала гімнacткою

У Пейдж Келендін з самого народження серйозна форма інвалідності: дівчинка з’явилася на світ без ніг. Але з самого дитинства малятко захоплювалася гімнастками, і її сім’я запропонувала їй зайнятися спортом. Пейдж було важливо підтримувати себе в хорошій формі, тому що м’язи на її руках повинні були бути максимально міцними.

Дівчинка швидко захопилася спортом і почала ставитися до гімнастики набагато серйозніше, ніж просто до способу зміцнювати м’язи. Зараз їй вісім, і вже кілька років вона є частиною команди гімнасток в американському штаті Огайо. Сама дівчинка розповідала журналістам:

«Я відчуваю, що гімнастика – це моє покликання, я не перестану нею займатися. Я хочу далі тренуватися, придумувати програми і брати участь в спортивних змаганнях ». Тренер і партнерки маленької Пейдж Келендін повністю підтримують її завзяття.

Але на гімнастиці інтереси дівчинки не обмежуються. Вона займається стрільбою з лука і навіть плаванням, черлідингом. Сім’я підлаштовує її графік так, щоб захоплювати якомога більше видів спорту. Адже вже у вісім років дівчинка подумує про участь в паралімпіаді.

Її історія доводить, що можна домогтися будь-яких висот, якщо по-справжньому захотіти.