А вже як донька вийшла заміж, то відразу нам сказала, щоб ми ввечері до неї не телефонували, бо вони приходять з роботи і відпочивають з чоловіком

Хочу поділитися з вами своєю бідою, точніше, як моя донька змінилася після одруження. Всі друзі нас запевняють, що ми з чоловіком не праві, самі видали доньку заміж й тепер вона має власну думку, але все те, що вона нам говорить — це її наговорює зять. Раніше вона взагалі такою не була, завжди слухняна, добра, щира, а тут ніби підмінили.

Ми присвятили з чоловіком їй все життя, вона у нас єдина дитина — догоджали їй змалку, будь-які капризи задовольняли, хоча вона рідко нам влаштовувала істерики, з дитинства спокійна й чемна. Закінчила вона університет з червоним дипломом і ми їй за це купили путівку в Єгипет. Поїхала на два тижні з подругою, там познайомилася з чоловіком, і от тепер він мій зять.

Ми ніколи не любили ні москвичів, ні наближених до цього міста – всіх снобами вважаємо. Він дуже самовпевнений і вважає, що лише його думка є правильною. Свекруха залишила доньці в нашому обласному центрі квартиру, то ж зять приїхав зі свого царства сюди й вони почали разом жити.

Спершу він не викликав у мене такої відрази, красивий, спортивний, у місті відкрив власний магазин спорттоварів. Вже після першого місяця спільного життя донька мені сказала, щоб я ввечері їм не телефонувала, бо це єдиний час після роботи, коли вони залишаються вдвох. Я думала, що це моя донька щось собі придумала! Але якось увечері доньці у справі подзвонила і почула незадоволений голос зятя: «Я ж їх просив вечорами не дзвонити!»

Тоді я одразу зателефонувала зятеві і сказала, що він не має права мені забороняти спілкуватися з донькою, ох і скандал тоді був. Донька почала захищати чоловіка, мовляв, я не маю права в такому тоні з ними спілкуватися.

Після цієї зустрічі донька почала приходити до нас в гості без чоловіка й лише на вихідні, в будні дні їх не можна було турбувати. А я до них могла завітати лише тихцем, коли зятя не було вдома, тоді я просто навіть припинила це робити.

Нещодавно вона прийшла до мене і сказала, що хоче відмовитися від м’яса, бо так зробив її чоловік і себе чудово почуває. Я тоді розсердилася, адже їй ще дітей народжувати.

Коли я доньці подарувала мультиварку, то зять приніс її назад, і сказав, що не хоче ледачу дружину. От скоро в мого чоловіка ювілей, ми замовили турбазу за містом, все організували, донька була щаслива, хотіла вже побачитися з нами, а за декілька днів до святкування сказала: «Мамо, ми не приїдемо на вихідні! Ми телефоном привітаємо, то 50 км до вас, потім ще до нас, стільки часу. »

От і як я маю на це реагувати, якщо вона навіть не приїхала до батька на ювілей! Я вважаю, що вона нас проміняла на цього егоїста і не знаю, що робити далі.

Як повернути доньку і наладити з нею стосунки?