Атакують і церкви, і багатоповерхівки. Українці жаліються на масові напади літаючих “гадів”

Жителям України повідомили тривожну інформацію. Через те, що на території нашої країни продовжує змінюватися клімат і температура повітря, українців почали атакувати шершні, яких стало набагато більше звичайного.

Відповідну інформацію розмістили на порталі «Головнокомандувач»

На території України почали відбуватися атаки шершнів. Дуже велике скупчення цих комах було зафіксовано в Рівненській області. Рятувальники заявили, що ці небезпечні комахи почали жити в багатоповерхових будинках і навіть в церквах.

Варто уточнити, що укус шершня може бути смертельним для людини, так що потрібно бути гранично уважним.

За словами рятувальників, вони прибувають на місце скупчення комах в нічний час доби, тому що в цей час шершні дезорієнтовані. Навіть рятувальники змушені працювати особливо акуратно, щоб не отримати смертельний укус.

Рятувальна група Рівненської області заявила, що останнім часом отримує дуже багато повідомлень про атаку комах. В середньому, вони отримують по 3-4 повідомлення за тиждень — це дуже тривожний показник.

Якщо ви отримали укус від шершня, ні в якому разі не намагайтеся його зловити. Потрібно промити місце укусу водою з милом, потім обробити антисептиком і прикласти щось холодне, після чого потрібно пити дуже багато води протягом дня.

Якщо ж проявилася алергія, набряки, утруднювалося дихання або важко ковтати, то терміново звертайтеся в швидку допомогу.

Є інформація про те, що 30 серпня 65-річний чоловік покинув життя через укус цієї небезпечної комахи.

Медики настійно рекомендують не займатися самолікуванням при укусі шершня, так як ці комахи – смертельно небезпечні. Найнадійніший спосіб-викликати швидку допомогу і отримати необхідне лікування.