Аваков розповів, чому Зеленський відсторонив його геть від алади

Ексміністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пояснив причину своєї відставки тим, що він був незалежним міністром і не хотів «брати участь у певних речах». Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24», зазначають Патріоти України .

«При Зеленському мене запросили як професіонала-експерта. Мене не обирали в той момент, я не був представником парламентської групи або парламентської фракції… я пропрацював понад два роки, доти, доки не побачив, що, напевно, моя компетентність не може реалізувати себе далі. Й це стало причиною відставки», — сказав Аваков

У цьому контексті Аваков додав: «Я не хочу брати участі в деяких речах, з якими не згоден, я не проста людина у спілкуванні, якщо йдеться про компетентні та професійні речі. Я вмію говорити «ні», а це не всім подобається».

За словами ексміністра, однією з причин його відставки з посади глави МВС став той факт, що «Аваков занадто сильний і занадто незалежний міністр».

«Здатних на багато що замінили здатні на все… Міністр внутрішніх справ не повинен бути міністром «чого бажаєте», — висловив переконання Аваков.

За його словами, уряд — це професійний механізм, що забезпечує діяльність виконавчої влади.

«А в нас зараз виконавча влада за рахунок того, що є монобільшість, вся зосереджена на Офісі президента. Це той мандат, який дали люди, це правда, але немає ніякого балансу, це гігантська проблема», — підсумував Аваков.

Як повідомлялося, Арсен Аваков у липні подав заяву про звільнення з посади міністра внутрішніх справ України. Замість нього МВС очолив Денис Монастирський.