Бабуся застерігала мене від цuх слів: “Доню, ніколи, чуєш, ніколи не говори ці фрази – будеш приpечена!”

Бабуся застерігала мене від цих слів: “Доню, ніколи, чуєш, ніколи не говори ці фрази!”

Або ви будете приреченими на нещастя!

Вчені вважають, що наші думки матеріальні. Чи знали ви, що енергія, яку несуть наші слова, є ще сильнішою? Багато вчених споконвіку задавалися питанням, як слова, що несуть в собі негативну енергію, можуть впливати на здоров’я і долю людини?

Будь-яке слово має потужну енергетику, здатної запрограмувати нашу свідомість на удачу чи нещастя. Слід бути обережніше, вимовляючи ті чи інші фрази. Непомітно для вас вони можуть зруйнувати життя.

Існують 10 слів, які відлякують удачу, які слід видалити зі свого лексикону. Але куди страшніше фрази, які можуть приректи ваше життя на горі і неприємності.

Через слова ми даємо нашому організму чіткі команди, які він прагне виконати протягом дня. Не замислюючись, ми вимовляємо слова-руйнівники, і якщо вчасно не прибрати їх зі своєї мови, то запрограмоване свідомість почне діяти в зворотну від успіху сторону.

Енергетика слів

Мова виділяє нас серед всього живого на планеті, з її допомогою ми існуємо в суспільстві: обмінюємося інформацією, досвідом і висловлюємо любов. Відомо, що кожне слово має певну енергетику. Деякі фрази несуть тільки позитивну смислове навантаження, в той час як інші здатні непоправно зашкодити нашому емоційному і фізичному стану.

Фахівці з біоенергетики вже давно встановили, що за допомогою думок і слів ми можемо керувати своїм життям. Візуалізуючи вимовлені фрази, люди дають чітку установку своєму організму і підсвідомості.

Це використовували ще в давнину: недарма до наших часів дійшло така кількість різних змов і заклинань. Але не кожне слово ми вимовляємо з усією відповідальністю: як не дивно, слова-руйнівники використовують практично всі люди, навіть не звертаючи на це уваги і не здогадуючись про їх згубний ефект. А тим часом це приваблює в життя горе, розчарування і біди.

Фрази, що притягають нещастя

В мене не вийде. Перша фраза, яка моментально позбавляє вас впевненості в собі. Вона дає установку стояти на місці і позбавляє успіху. Як часто ми вимовляємо подібні слова, неусвідомлено програмуючи себе на провал і невдачу в будь-яких справах!

Я цього не гідний / гідна. Друга фраза хоч і не позбавляє вас впевненості, але завдяки їй ви можете спорудити навколо себе величезний бар’єр, через який удача не потрапить у ваше життя. Зазвичай такі слова, як «хіба мало чого я хочу», «я не можу собі це дозволити», «хотіти не вредно», вимовляють люди, які звикли добиватися всього своєю непосильною працею, проте результати своєї роботи цінувати не звикли.

Не хочу, але треба. Подібні фрази стали улюбленим доповненням практично будь-якої розмови. Вимовляємо ми їх без частки жалю, як щось само собою зрозуміле. До них відносяться: «треба зробити, я ж зобов’язаний / зобов’язана», «роблю, як усі», «з мене вимагають», «проблеми змушують».

Це неможливо. Така фраза здатна відібрати у вас мрію і притягнути нещастя. Всі наші бажання – це потужний поштовх до нових можливостей і звершень. Промовляючи подібні слова, ми назавжди позбавляємося права на виконання заповітного.

Нещастя поруч. Навіть саме слово «нещастя» вже виступає як установка для нашої свідомості. Ні в якому разі не можна вимовляти подібну фразу: так ви віддаляєте від себе любов, турботу, гроші, успіх, удачу. Вимовивши такі слова, ви відчуєте особисто на собі негативну енергетику. Як наслідок, можливі проблеми з емоційним станом: депресія, апатія, роздратування. Говоріть тільки про щастя, і воно неодмінно постукає у ваше життя.

Я хворію. Психічне і фізичне здоров’я – невід’ємна частина успішного життя. Промовляючи подібну фразу, ви притягує в своє життя не тільки легке нездужання, але і серйозні проблеми із самопочуттям.

Можливо, ви навіть і не захворіли б чимось серйозним, якби давним-давно знали про руйнує силі даних слів. Магічні поради Ванги допоможуть вам притягнути здоров’я і довголіття в своє життя, а відсутність у мові подібних фраз нормалізує фізичний і емоційний стан.

Секрет щастя полягає в позитивних думках і словах. Промовляючи фрази, які заряджені позитивом, ви притягатимете в своє життя успіх, любов, благополуччя. Нещастя пробирається в наше життя з енергетичного каналу з слів, і всі наші ресурси втрачають свою силу. Однак це можна змінити, відмовившись від вживання в мові подібних фраз-руйнівників.