Батько Матвія продовжував обурюватися і тиснути на сина: “Якось не по-людськи виходить. Що Оксана там одна з дитиною живе? А ти до них тільки в гості ходиш. Одружилися б уже й жили як нормальні люди!”

Матвій народився в звичайній родині: батько був молодим інженером, мати працювала на конвеєрі. Були часи, коли зарплату на заводі не платили місяцями, батьки шукали підробіток, мати пекла булочки, батько розвозив по магазинах. Але Матвія ці труднощі як ніби не торкнулися. У нього завжди були великі запити. Він виріс з переконанням, що все у нього в житті буде добре: робота, автівка, квартира, красиві дівчата… Так і вийшло.

Поступово життя налагодилося, батька підвищили до начальника ділянки, а мати перейшла до відділу постачання. Синочка віддали до військового училища, потім перевели в інститут, щоб не дай бог не потрапив в армію.

А Матвій хотів в армію. Він займався спортом, захоплювався історією, мріяв побувати в гарячих точках, захищати Батьківщину. Але батьки вирішили, що єдиному синові служити не дозволять.

Матвію купили автівку, квартиру, прилаштували на хорошу посаду, щоб він викинув свої юнацькі мрії з голови. В результаті син жив з батьками, а на квартиру тільки дівчат водив і з друзями зустрічався після роботи.

Так і до біди не далеко було, якби не закохався раптом в одну дівчину. Таня – горда незалежна красуня, практично Снігова Королева, дивилася на всіх поблажливо, як ніби заговорити з нею – це честь для будь-якого чоловіка. Матвій вирішив, що доб’ється її. Зав’язав з випивкою, повернувся в спортзал, кілька місяців водив її по кафе, кіно, ресторанам, возив відпочивати.

Але через якийсь час вона сказала, що він їй не підходить, мало заробляє. Нехай знайде собі дівчину простіше. А вона гідна кращого.

Матвій відчув, що його начебто крижаною водою облили. За ним всі дівки на районі в чергу вишикувалися, а ця фіфа носом крутить?!

Виявилося, що Таня, працюючи в приватній фірмі, заробляла більше Матвія. Але вона не врахувала положення його батьків, і перспективи зростання. Таня хотіла багатого нареченого прямо тут і зараз, вона не збиралася довго чекати.

“Ну шукай собі якогось папіка!”- в серці побажав їй Матвій.

За підсумками цих відносин він вирішив, що потрібно брати дівчину молодшу, щоб вона його слухала і поважала. А поки вирішив трохи погуляти з колишніми і завести нові несерйозні знайомства. Дівчата відразу активізувалися і почали напрошуватися в гості. Матвій спробував повернутися до колишнього життя, і раптом виявив, що йому це вже не цікаво. Він міг піти в бар і “зняти” майже будь-яку. Але його вже не влаштовували ті, хто піде з ним за пляшку Маpтіні і шоколадку.

На тридцятилітті однокласника Матвій знайомиться з молоденькою Оксаною. На пропозицію продовжити знайомство у нього “на хаті”, дівчина скромно опустила очі і тихо відмовилася. Матвію це сподобалося. Він запитав, скільки їй років (а то раптом не повнолітня). Оксані було 19, вона приїхала з мамою в місто на заробітки. Вони орендували квартиру та працювали в магазині.

Матвій запросив дівчину в кіно на наступний день. Через тиждень був день народження Матвія, Оксана випила досить багато вина і опинилася в його обіймах. Матвій здивувався, але нічого питати не став.

Вона поїхала до бабусі в рідне село, а через місяць повідомила Матвію, що чекає дитину. Він запитав від кого? Вона запевняла, що від нього. Він сказав, що може вислати грошей, вона відмовилася. Матвій нікому нічого не розповідав.

Через дев’ять місяців Оксана приїхала з дитиною до матері. Матвій зробив тест: батьківство підтвердилося. Він повідомив своїм батькам. У матері піднявся тиск, батько сказав: “Женись”.

Матвія не надихала перспектива жити з малознайомою жінкою, але фінансово він відразу почав допомагати. Вони почали зустрічатися, гуляти з дитиною, Оксана нічого не вимагала, та не звинувачувала, завжди мило посміхалася і дякувала за будь-яку допомогу.

Через кілька місяців мати Оксани оголосила, що виходить заміж і наречений скоро прийде жити до неї. Матвій запропонував Оксані з сином переїхати в свою квартиру, а сам все ще залишався жити в будинку у батьків. Батько Матвія продовжував обурюватися і тиснути на сина: “Якось не по-людськи виходить. Що Оксана там одна з дитиною живе? А ти до них тільки в гості ходиш. Одружилися б уже й жили як нормальні люди!”

І Оксана почала питати Матвія, які у нього плани: все-таки живуть вони разом чи вона може вважатися вільною жінкою і влаштовувати своє особисте життя.

Коли синові виповнився рік, вони розписалися, з’їздили вдвох на море і стали жити разом…