Болюче питання: ось як відмити плиту без жорстокої металевої губки і дорогих засобів

Чиста кухонна плита – наболіле питання майже у всіх господинь. Якщо не чистити відразу після приготування, то позбутися від застарілих забруднень буде дуже складно. Розповідаємо, як швидко і легко повернути чистоту плиті, без дорогих миючих засобів і жорстокої металевої губки.

Метод № 1

Розпилюємо оцет по поверхні плити, зручно це зробити за допомогою пульверизатора, і залишаємо на двадцять хвилин. Потім легко прибираємо все губкою або ганчірочкою. Якщо необхідно впоратися з сильно забрудненою поверхнею присипаємо її спочатку содою, а поверх розпилюємо оцет. Даємо постояти 15-30 хвилин і акуратно видаляємо все вологою губкою.

Метод № 2

Присипаємо все забруднення харчовою содою, рушник змочують у теплій мильній воді і добре вижимаємо. Накриваємо ним плиту і залишаємо на 15 хвилин. Прибираємо забруднення вологою губкою.

Метод № 3

Виявилося, соняшниковою олією легко можна видалити, все що залишається на варильній поверхні після готування. Просочуємо паперовий рушник будь-якою соняшниковою олією і протираємо. А позбавитися від залишків жиру зможе проста волога губка із засобом для миття посуду.

Метод № 4

При постійному помішуванні, влийте в чверть склянки з содою, чверть склянки перекису водню. Загалом, змішуємо соду і перекис 1:1. Отриману кашку рівномірно розподіляємо по брудній плиті і залишаємо на 15 хвилин. Потім протираємо вологою губкою.

Метод № 5

Скроплюємо забруднення лимонним соком і посипаємо їх сіллю. Чекаємо 5-10 хвилин, а потім видаляємо вологою губкою.

Щоб уберегти руки від подразнення, радимо використовувати рукавички. Тепер ваша плита точно буде виблискувати чистотою.