Чоловік йшов спати в іншу кімнату. А згодом вияснилося, що в нього є інша. Вони познайомилися на роботі, там де працює моя мама. Вона все знала, але нічого мені не розповіла

Лише коли мені Ігор зробив пропозицію, запропонував стати його дружиною, мама моя сказала, щоб я навіть не думала, а погоджувалася відразу.

Ігор сам з заможної родини, батьки бізнесмени, він має свою квартиру, авто і добре заробляє. Моя мама все життя скаржилася, що батько заробляє мало і живуть вони бідно, тому, коли дізналася, що в неї буде багатий зять, тут же стала вмовляти мене, щоб я погодилася вийти за нього заміж.

Тата мого не стало, коли моїй меншій сестрі було лише 5 років, тому у мами була ще донька одна, про яку вона вже зараз думала.

Ми з Ігорем щиро кохали одне одного, гроші тоді були не на першому місці для мене. Ми з ним одружилися. Відразу після того свекри взяли мою маму до себе на роботу бухгалтером, вона там добре заробляла. Мама стала вихваляти сватів, що вони хороші люди і казала, що й мені пощастило з чоловіком. Мама дійсно стала гарно одягатися, загалом, її життя стало кращим і сестру мою меншу тепер вона могла добре забезпечити.

І все було у нас добре, спочатку донечка з’явилася на світ, потім синочок, все йшло своєю чергою.

А з роками я стала помічати, що чоловік вночі став йти в іншу кімнату: втомився, хоче виспатися, постійно знаходив якусь для того причину.

А потім вияснилося, що в нього є інша. Вони познайомилися з нею на роботі і моя мама весь час про це знала, але не хотіла мені говорити про це, адже не хотіла, щоб я розлучалася з чоловіком.

– Ти не лише думай про себе, а й про нас також. Думай про своїх дітей і про мене з сестрою. Як ми будемо жити, якщо ти розлучишся, ми залишимося без грошей. Такий період в усіх сім’ях буває, чоловік все одно тебе не залишить. Йому набридне і він повернеться в сім’ю.

Тепер я не знаю, що й робити. Дуже непросто, коли найрідніші люди вчиняють так недобре.

Спеціально для Ukrainians.Today.