Чоловік сказав дружині, що вона вже стара, а він такий багатий, що може дозволити собі і молоденьку. Її відповідь заставила його довго вибачатися

Ця історія стала вірусною в інтернеті. Сталася вона з сім’єю, яка прожила три десятиліття в щасливому шлюбі. Можливо, чоловік просто хотів пожартувати над своєю дружиною. Але жінка дала йому гідну відповідь, яка змушує задуматися.

Коли подружжя відзначало 30-й ювілей спільного життя, чоловік сказав: що пам’ятає ті часи, коли тулився в маленькій квартирці зі своєю 21-річною дружиною, спав з нею на продавленому матраці, дивився чорно-білий телевізор і збирав гроші на перший автомобіль.

Тепер у нього є величезний будинок, шикарне ліжко з ортопедичним матрацом, величезний LED-телевізор і кілька машин. Ось тільки поруч з ним спить 51-річна жінка. Але ж він вважає себе гідним гарячої 21-річної партнерки.

Дружина довго не думала. Вона сказала чоловікові, що він може йти і шукати собі молоденьку дівчину. Але в цьому випадку йому потрібно буде знову стати молодим, дивитися чорно-білий телевізор, жити в маленькій квартирі на продавленому матраці і збирати гроші на перше «Жигулі».

Мудрість жінки допомогла їй не образитися на таке неоднозначне висловлювання. Вона також не опустилася до криків і сварки. Вона просто дала зрозуміти чоловікові, що колишні емоції не повернеш і життя спершу не почнеш.

Щоб випробувати все те, що було в минулому, треба повернутися в минуле. Адже багата людина не оцінить шматок хліба, куплений на останні гроші, присипаний сіллю. Він уже звик їсти м’ясо і гарнір на вечерю.

У той же час досвідчених людей чекають нові емоції в майбутньому. І нехай чоловікові доводиться спати з бабою в одному ліжку. Але ж разом вони можуть гратися з онуками і радіти їхнім успіхам. Так що не варто озиратися назад. У цьому теж чимало позитивних моментів, які завжди варто цінувати.