Чоловік вийшов за памперсами, а повернувся, коли діти вже виросли

В одному невеликому містечку в 2007 році народилися трійнята. Але ця історія зовсім не така як всі, ця історія сім’ї, яка про народження трійні ніяк не підозрювала.

Вони жили небагато, місто невелике, хороших спеціалістів днем ​​з вогнем не знайдеш, а ті що є – в дорогих клініках в сусідніх містах. Так і пройшла вся вагітність в буквальному очікуванні дива. Живіт ріс не по днях а по годинах і вже на 7 місяці у Аріни почалися перейми.

У пологовий будинок її доставили на швидкій, після того як вона народила першу дитину, «балаган» у її животі тільки посилився і мама і акушери зрозуміли, що Аріна знову народжує. На світ з’явилося ще двоє малюків.

– Вітаємо! У вас трійня!

Аріна не могла натішитися. Вона так хотіла дітей, але щоб відразу трьох, взагалі не очікувала. Радість дружини чоловік особливо не розділив. Видно було як він напружився. Після виписки він привіз родину в їх невелику квартиру, пішов за памперсами і не повернувся.

Аріна не могла повірити в те що чоловік її покинув. Спочатку намагалася дзвонити, ніхто трубку не брав, потім шукала через знайомих. А потім і заспокоїлася. Клопоту з трьома їй тож вистачало.

З дітьми допомагала сестра і мати, Аріна влаштувалася на роботу зі змінним графіків. Так з сестрою і замінювалися. Так і жили вони, виховуючи трьох дітей все разом. Коли дітлахам виповнилося по 4 роки, Аріна зважилася на серйозний крок і переїхала в Київ в столичний філія від фірми, де вона працювала.

Благо за весь цей час Аріна проявила себе дуже відповідально і встигла дорости до керівника. Переїзд до столиці – це для її сім’ї хороший шанс почати жити інакше. Там їй відразу дали гарну посаду. Аріна найняла няньку.

Життя пішло своєю чергою, поки одного разу … в ліфті в одному з ділових центрів вона не зіткнулася лоб в лоб зі своїм чоловіком.

Він онімів побачивши Аріну. Вона була зовсім іншою, не тією яку він знав 4 роки тому. Струнка, впевнена в собі, стильна. Вони обидва поспішали, Аріна виступала в якості керівника проекту, а Борис (чоловік) усього лише помічник представника їх компанії.

Як Аріна всередині себе тріумфувала уявити не складно.

Через два дні після зустрічі, Борис її знайшов і впав на коліна, став благати про прощення, говорити що тоді просто злякався.

Аріна його спокійно вислухала, а потім сказала:

– Ось як ти зараз стоїш на колінах 2 хвилини, так я стояла 2 роки, принижуючи перед начальником щоб він мені давав відгули, якщо діти раптом хворіли. Я день і ніч працювала щоб їх прогодувати.

А ти злякався. Сьогодні я змогла побудувати нове життя. І в цьому житті, вибач, тобі місця немає. А діти? Діти виростуть і самі вирішать, спілкуватися нею з тобою чи ні, але від мене підтримки не чекай.

Розвернувшись Аріна пішла по коридору, хвацько цокаючи каблучками. Горда постава, гарна фігура і троє дітей. Його дітей. Борис тільки тоді зрозумів, що він в житті втратив. Але вже пізно.

Одиничний це випадок? Навряд. Однак бачачи такі історії, розумієш, що життя воно таке – і бумеранг прилетить в найнесподіваніший момент, тому життя будувати варто точно тільки по совісті.