Чоловік вирішив розлучитися зі мною, але на це моє рішення він не очікував…

Щоб життя йому медом не здавалося.

Чоловік після розлучення — вільний птах. Він шукає жінку молодшу за колишню дружину. А жінка залишається з дітьми і намагається їх ростити поодинці. Найлегше заплатити аліменти раз на місяць і ні про що не турбуватися, насолоджуватися холостяцьким життям, витрачати гроші на те, що хочеться тобі, а не твоїм маленьким дітям, інформує Ukr.Media.

«Чоловік закохався і вирішив розлучитися, залишивши мені двох дітей. Зараз мені 33 роки, і життя мене дечому навчила, тож я не залишила це просто так»

Мій перший шлюб розпався, коли мені було 23 роки. Тоді колишній чоловік залишив мене з маленькою дитиною на руках, а сам почав своє життя з чистого аркуша, як ніби нас з сином і не існувало. Природно, всі турботи про дитину залишилися на мені, я ж мати. А колишній чоловік лише надсилає якісь гроші у вигляді аліментів.

Через 3 роки я знову вийшла заміж. Здавалося, другий чоловік ідеальний, він прийняв мене з дитиною. У шлюбі ми прожили майже 8 років, і у нас є спільний син. Все було чудово, поки чоловік не заявив, що закохався в колегу по роботі і збирається зі мною розлучатися.

Він вважає, що я повинна з’їхати з нашої спільної квартири в мою однокімнатну, яку ми здавали. А сам буде по можливості допомагати. По можливості?! Я вже не перший раз опиняюся в такій ситуації, тому дечому навчилася. І сказала, що його закоханість — це його вибір. Але і спільного сина він теж дуже хотів свого часу.

Квартиру я ділити з ним не буду, хоча могла б, це наше з ним спільне нажите майно. Сказала, що зі старшим сином я з’їду, а молодшого залишу йому. Я теж можу платити аліменти і приходити бачитися з дитиною по можливості.

Звичайно, чоловік не очікував такого. Він думав, що залишить все як є, і відправиться в світ кохання і безтурботності:

«… у мене робота, діти мають бути з матір’ю, я не вмію їх виховувати…», — і все в такому дусі.

Батьки мене не зрозуміли, знайомі засуджують. Але я не хочу жити з двома малюками в тісній квартирі і не мати можливості налагодити своє життя. Я теж працюю, мені теж потрібен відпочинок. А хлопчикам потрібно чоловіче виховання. Моя мама досі намагається мене переконати, каже, що я пошкодую. Тільки я з нею не згодна.