Чоловік звернув увагу, що небо потемніло .. Він тут же включив камеру…

Чоловік запримітив, що раптово небо почало чорніти, ніби вітер приніс величезні хмари. Він не розгубився і схопив камеру! Хто б міг подумати, що через кілька секунд на його очах станеться такий феноменальний інцидент.

Звичний колір неба для нас – це блакитний. Часом небо може бути сірого кольору через  опади, іноді воно темно блакитне, а іноді дуже непривітне (особливо взимку). Але такого темного  як в нашому сьогоднішньому відеосюжеті ви ще не бачили!

Чоловікові вдалося зняти унікальні кадри. Добре, що він відразу зрозумів, що насувається щось неординарне. Виняткова рідкість зловити такий момент. Сила природи – це потужний і безжалісний потік енергії. На Землі можна боятися багатьох речей, однак найбільш руйнівна сила в світі – це сила природи.

Навіть синоптики і метеорологи не завжди в силах передбачити капризи цієї норовливої господині нашої планети. Дуже сумно, що в наші дні суспільство приділяє так мало уваги турботі про навколишнє середовище. Але ж варто подумати, що залишиться нашим нащадкам після нас?