Чому гребінець повинен виглядати, як новий та інші прикмети та повір’я, пов’язані з ним

Ще багато століть тому люди пов’язували з гребінцями безліч прикмет і ритуалів.

Деякі з повір’їв, пов’язаних з цим предметом побуту, не обіцяють нічого хорошого, інформує Ukr.Media.

Гребінець впав і випали зубці

У народі існує кілька повір’їв і тлумачень прикмети, якщо гребінець впав на підлогу. Однак всі вони пророкують те, що господаря цього аксесуару чекають неприємності:

якщо гребінець випав з рук і впав на підлогу, то незабаром його володаря можуть наздогнати проблеми зі здоров’ям, які негативно позначаться на зовнішності;

якщо гребінець просто впав (наприклад, випадково зіштовхнули зі столу), це також є поганим передвісником: швидше за все, жінка може потрапити в неприємну ситуацію;

якщо в гребінця, що впав, випали зубці — це “сигналізує”, що господареві предмета слід звернути увагу на стан своїх зубів.

Однак існує метод, який допоможе уникнути можливих негативних наслідків. Перед тим як підняти гребінець, на нього потрібно наступити або сісти.

Але цей спосіб працює тільки у випадках, якщо він залишився цілим. Якщо випав хоч один зубчик, швидше за все, проблем не уникнути.

Зламався один зубчик

Якщо відламався один зубчик при розчісуванні, це теж несприятливий знак. За прикметою, ця подія обіцяє власниці гребеня проблеми з волоссям.

У жодному разі не можна використовувати зламаний аксесуар, його слід відразу ж замінити на новий, а найкраще спалити.

Тріснув навпіл

Є ще одна вкрай негативна прикмета — якщо гребінець зламався навпіл. В такому разі господар аксесуару може зіткнутися з серйозними проблемами в сім’ї або на роботі.

Також на нього можуть повісити те, чого він не робив, і йому доведеться розплачуватися за чужі проступки.

Брудний гребінець

Народна чутка говорить, що гребінь необхідно підтримувати в постійній чистоті. В іншому разі на ньому буде накопичуватися негативна енергія, що завдає шкоди власнику аж до розвитку важких хвороб і навіть смерті.

Однак повір’ям є і очевидне практичне пояснення: на гребінцях накопичується величезна кількість бактерій.

У минулі часи, щоб підтримувати чистоту аксесуару, його опускали в окріп, а потім ретельно витирали. Тобто, говорячи сучасною мовою, дезінфікували.

У наш час, коли подібні предмети коштують не дуже дорого, простіше купити новий, якщо зовсім немає часу і бажання ретельно його промивати.