Чому не можна носити речі та взуття померлого родича

Це питання хвилює багатьох після того, як біль втрати трохи вщухає, інформує Ukr.Media.

Як правильно розпорядитися гардеробом, що залишився після смерті? Чи можна носити взуття небіжчика, і чи варто зберігати його прикраси?

Чи можна носити одяг померлих?

Екстрасенси радять спалювати речі померлого родича. На їх думку, такий одяг не принесе радості і щастя людині, яка захоче його залишити собі.

А ось того, хто зважиться носити речі покійної людини, можуть чекати великі неприємності: від сімейних сварок до проблем на роботі і взаємин з друзями, колегами.

Тому не варто носити одяг покійного, навіть якщо ця річ вам шалено подобається.

Чи можна носити прикраси померлого?

А що ж щодо фамільних коштовностей? Адже вони передаються з покоління в покоління після померлого члена сім’ї до живого.

Щоб прикраси принесли новому власникові щастя, їх необхідно «очистити». У цьому вам допоможе свята або чиста джерельна вода, а також спеціальні молитви, які треба прочитати над цими прикрасами.

Після обряду з водою і молитвами коштовності не тільки не заподіють вам ніякого зла, але і будуть охороняти вас від усього лихого, а також сприяти залученню радості та успіху.

Чи можна носити взуття померлого?

А що ж робити з взуттям померлої людини? Чи можна його носити, і якщо ні, то чому? Наприклад, в єврейській культурі взуття дуже важливе, і носити його після покійного категорично не можна.

Існує кілька причин, що пояснюють цю заборону.

Причина № 1:

Деякі кажуть, що таке судження засноване на талмудичній заяві про те, що сон, в якому померла людина приходить, щоб забрати якийсь предмет гардероба, є добрим знаком, якщо тільки цей предмет не є взуттям.

А оскільки сни в значній мірі є результатом наших думок, при пробудженні людину також продовжує переслідувати страх того, що носити взуття покійного це не дуже добре, більше того, це поганий знак.

Багато вважають, що сни – це відображення нашої реальності, а значить, носити взуття померлого родича – це точно погана ознака.

Причина № 2:

Ще одна причина, щоб відмовитися від туфель свого покійного родича, полягає в тому, що натуральна шкіра є провідником багатьох інфекційних захворювань.

Тому якщо людина не померла від якоїсь страшної вірусної хвороби – наприклад, якщо загинула в результаті нещасного випадку або була убита, заборона на носіння взуття не повинна поширюватися.

Виходячи з цих міркувань, деякі стверджують, що заборона стосується лише на ту пару взуття, в якій людина померла.

Інші ж стверджують, що все взуття з гардеробу померлого носити живим людям не варто. Від неї також треба позбуватися, так як вона вже містить у собі енергетику небіжчика, а значить, принесе живим людям виключно одні нещастя.

Причина № 3:

В деяких релігіях заборона поширюється на взуття, зроблене зі шкури померлої тварини, смерть якої була результатом хвороби.

«Не можна носити взуття із шкіри мертвої тварини»!

Причиною такої заборони є страх передачі хвороби, яка вбила тварину. У давні часи вважалося, що ця інфекція може перейти на того, хто згодом буде носити взуття із шкіри такої тварини.

Згідно цієї інтерпретації, немає ніяких проблем з носінням взуття, яке носила померла людина, якщо при житті вона не страждала від інфекційних захворювань.