Чому не варто встановлювати пральну машину у ванній кімнаті

Ну, погодьтеся, це дуже зручно! Більшість з нас встановлюють кошик з брудною білизною саме у ванній кімнаті. Тут же зберігають пральні порошки і мийні засоби. Все під рукою, логічно! Працюючу машинку буде не чутно за зачиненими дверима. Одні плюси, інформує Ukr.Media.

Ну як тільки ми збираємося зробити покупку, виникає питання: куди ж поставити пральну машину — на кухню, а можливо в коридор, а може у ванну кімнату?

Однак якщо поставити помічницю саме у ванній кімнаті, є багато мінусів:

У ванній кімнаті практично завжди підвищена вологість. Через деякий час деталі пральної машини почнуть іржавіти і ваш помічник вийде з ладу, а ремонт напевно вийде недешево!

Ванні кімнати в квартирах маленькі за площею. А після кожного прання машинка повинна знаходитися деякий час з відкритими дверцятами, тому, це принесе масу незручностей.

Також якщо ванна кімната не велика, вам доведеться вибрати малогабаритну пральну машинку. А ось якщо ви захочете випрати об’ємні речі, то, на жаль, не вийде.

Зараз для економії місця багато хто ставить пральну машинку під раковину. Але мало хто знає, що пральна машина в такому положенні не зможе охолоджуватися, а через перегрів дуже швидко вийде з ладу.

Сперечаємося, що ви навіть цього не знали! Як виявилося приймати душ з включеною машинкою вкрай небезпечно, вас може вдарити струмом.