Діставайте куртки з підігрівом. Українцям назвали дати різкого похолодання

Професійні українські синоптики вирішили озвучити свій прогноз погоди на найближчі дні. Всіх українців попередили про значне погіршення погоди з похолоданнями.

Відповідну інформацію розмістили на порталі «РБК-Україна»

Стало відомо про те, що на територію України йде справжня осінь, яка принесе похолодання після спекотного літа. Вже наприкінці цього тижня, до 17 вересня, буде значне зменшення температури. В першу чергу, це торкнеться західної, північної та центральної України.

Відомо, що до п’ятниці, 17 вересня, температура на території України залишиться колишньою. Вона триматиметься в районі 25 градусів вище нуля, що не може не радувати жителів нашої держави. Практично у всіх областях України буде приємна температура. Тільки західна Україна потрапить під грози і дощі на початку цього тижня. Температура в західній частині України опуститься до 23-х градусів вище нуля.

Важливо підкреслити, що на початку тижня дощі можуть пройти і в столиці України. Але вони будуть малоймовірними і короткочасними.

Погода, 17 вересня

Крім цього, як говорилося вище, з 17 вересня погода значно погіршиться. Температура повітря в денний час може опускатися до відміток в +15 градусів в денний час, а вночі ртутні стовпчики будуть показувати +6 градусів вище нуля.

З 17 вересня в центральних областях України очікується температура на позначці в 15-22 градуси зі знаком “плюс”.

На півдні України буде тепліша погода з відміткою в 24 градуси вище нуля, а ось вночі вона впаде більш, ніж в два рази. Східна Україна в кінці тижня буде прогріта до 23 градусів тепла.

Що стосується столиці України, то в Києві в п’ятницю буде досить прохолодно. Ртутні стовпчики опустяться до позначки в +15 градусів в денний час, а вночі градусник покаже 10 градусів тепла.

Не варто забувати, що спекотне літо вже закінчилося, зараз настав час для прохолодної осені, яка принесе вологу і прохолоду.