Дівчина прийшла на роботу без макіяжу і їй вдалося на цьому збагатитися

Молода британка стала багатшою завдяки своїй начальниці, але цьому зовсім не радіє. Розщедритися босові довелося після того, як вона зробила дівчині зауваження з приводу зовнішнього вигляду, інформує Ukr.Media.

Кейт Лейтон з міста Брайтон має проблеми зі шкірою, тому зайвий раз намагається не користуватися косметикою, щоб не забруднювати пори і не провокувати запальні процеси.

Однак прихильність дівчини до натуральної краси привела її до проблем на роботі, адже, як виявилося, не усім подобається природність.

Кейт працювала у музичному магазині Vinyl Revolution, який знаходився поруч з її будинком. Лейтон подобалося це місце, проте надовго затриматися там у неї не вийшло. Восени 2018 року до крамниці зайшла начальниця студентки і зробила їй зауваження. Докір не стосувався робочих обов’язків британки — він був особистим.

Жінці не сподобалося, що її підлегла прийшла до магазину без макіяжу. За словами керівниці, своїм зовнішнім виглядом Кейт відлякувала клієнтів. Дівчина не змогла стримати сліз, але жінка навіть не вибачилася.

«З урахуванням стану моєї шкіри я вважаю її висловлювання образливими. Я відчувала себе приниженою.»

Того ж дня Лейтон звільнилася з магазину, однак на цьому історія не закінчилася. Дівчина захотіла притягнути керівницю до відповідальності за образи, тому подала на неї позов до суду. Розгляд тривав близько двох років, але влітку 2020 року суддя поставив крапку у цій справі.

Керівницю магазину зобов’язали виплатити Кейт 15 тисяч фунтів у якості моральної компенсації за образи. За словами судді Корінна Фергюсона, який розглядав цю справу, відсутність макіяжу ніяк не позначається на навичках працівника.

«Нерозумно припускати, що без мейкапу співробітник не може виглядати професійно.»