Дівчина за півтора року скинула 95 кг, і навіть мама не впізнала доньку

Елізабет Воткінс — дівчина з Великої Британії, яка скинула понад 100 кілограмів.

А все це вона зробила за дуже короткий термін — всього 1,5 роки. Особливістю такого схуднення є те, що вона майже не займалася спортом. Правда, довелося лягти на операційний стіл.

Неправильний раціон був у дівчини ще з дитинства. Окрім цього, вона часто переїдала, оскільки теж любила різні шкідливі смаколики. Як зазначає сама Елізабет, вона ніколи не снідала, проте за день їла безліч солодощів, піц, хот-догів та іншу шкідливу їжу. Запивалось все це літрами газованої води або декількома склянками чаю з трьома-чотирма ложками цукру.

Тому і не дивно, що вага дівчини досягла 165 кілограмів. Дівчині стало важко пересуватися та й взагалі вона почувалася дуже не комфортно в такому тілі. Не так зовнішній вигляд, як проблеми зі здоров’ям спонукали Елізабет щось робити з собою.

В цей час друг Елізабет зробив собі операцію — шунтування шлунка. Ця операція зменшує обсяги шлунка, що сприяє швидкому насиченню. Дівчина теж загорілася бажанням зробити це, правда, лікарі попередили, що самої операції буде недостатньо. Потрібно почати правильно харчуватися.

Силою волі дівчина змусила себе вживати 700 калорій в день включаючи в раціон 70 г білка. Трохи пізніше Елізабет додала ще 500 калорій. Але тепер ніяких солодощів або фаст-фуду!

Ось який раціон у неї зараз: ранок розпочинається з кави без цукру, фруктів та йогурту. Об 11 годині дівчина їсть кашу зі знежиреним молоком та п’є чай. Обід складається з салату та фруктів, а вечеря — з каші.

На початку 2019 року Воткінс важила менш як 70 кілограмів. Цікаво, що рідна мати не впізнала Елізабет, коли родички випадково зустрілися на вулиці.

Ви б наважилися на таку операцію?