ДІВЧИНА ШУКАЛА МАМУ, ЯКA ЗАЛИШИЛА ЇЇ В ПOЛOГOВОМУ БУДИНКУ, А ВОНА ВИЯВИЛАСЯ ЇЇ НАЧАЛЬНИЦЕЮ. РEAКЦІЯ БАГАТОЇ МАТУСІ БУЛА НЕOЧІКУВАНОЮ!

Карина все своє дитинство провела в дитячому будинку. Але надія знайти свої рідних батьків у неї ніколи не зникала. Всі її гарні подруги і знайомі говорили їй, що це неможливо, але вона вірила у свій успіх в пошуках.

Карина закінчила інститут і влаштувалася в редакцію журналу. Вона завжди хотіла стати журналістом і з дитинства намагалася добре вчитися і отримати гарну освіту.

Ніхто з нинішніх знайомих не знав про її дитинство, та й розповідати всім підряд про своє нелегке життя теж не хотіла. Вона не любила коли до неї ставилися з жалістю або навпаки кидають на неї нехороші погляди.

Карина була вдячна працівникам дитячого будинку, вони дуже були добрі до всіх вихованцям і у неї залишилося багато вірних подруг

Начальниця Карини була дуже ефектна жінка і дівчина навіть пару раз подумала, от би її мама була такою. Але відносини з керівником складалися складно, жінка була дуже жорстка і примхлива. Вона ніколи не прощала помилки підлеглих і тут же звільняла. А якщо хтось збирався в декрет або на лікарняний з дитиною, то краще відразу писати за власним бажанням.

Тілько через 2 роки Карина і начальниця стали добре спілкуватися. Дівчина показала себе талановитим працівником і її підвищили до заступника.

Під час чергової медичної комісії сталася плутанина з aнaлізами. Лікарі не могли зрозуміти чому у двох не рідних людей така схожість за результатами, у обох однакова рідкісна група кpoві і один специфічний ген, який буває у кількох людей на мільйон.

Карина і начальниця знову перездати все і їм лікарі сказали що вони кpoвні родичі. Дівчина тільки зараз помітила їх сильнy зовнішню схожість. Начальниця зізналася, що у неї дійсно була дочка, але залишити її вона не могла.

Вона запропонувала Карині залишити все як є і не говорити нікому їх секрет. Але дівчина чекала іншої реакції і на наступний день написала заяву про звільнення.

Вона переїхала в інше місто і більше ніколи не бачила матір.

От так в житті буває, найрідніша людина стає до болю чужою. Навіть через роки у жінки не прокинувся материнський інстинкт. Шкода, що дівчина ніколи не дізнається чому саме мати її залишила, але головне те, що вона їй і зараз була не потрібна. Карина все життя жила лиш тим, щоб знайти рідненьку матусю. Але, нажаль, склалося інакше.

Джерело.