Для чого потрібна маленька дверцята внизу в пралці і чому потрібно періодично відкривати її

Не так давно я зіткнулася з однією розповсюдженою неприємністю: поломкою пральної машинки. Вона взагалі перестала забирати воду. Я викликала майстра, а той сказав мені, що зливний насос доведеться поміняти.

Моїй пралка вже років вісім, вона зовсім не нова, а користуємося ми досить часто, аж до п’яти разів на день. Машинка неодноразово була в руках майстрів, в тому числі і на профілактичних оглядах. Але я не знала, що особливу увагу слід приділити маленьким дверцятам, які розташовані внизу. І це, мабуть, виявилося моєю помилкою.

Зараз же майстер повідав мені, що саме за цією дверцятами розташований спеціальний фільтр. Він відсіває все зайве, що потрапляє в машинку, від волосся до гудзиків. Я і не думала раніше про те, куди це дівається. До цього моменту.

Мені здається, що раніше майстри, яким ми з чоловіком віддавали пралку на ремонт, вже прочищали фільтр, просто ми про це не знали. Біля дверцята злегка облупилася фарба, це і наштовхнуло на подібну думку. Дверцята начебто вже відкривали.

Майстер допоміг нам відкрити дверцята. Він викрутив фільтр за допомогою плоскогубців. Виявилося, що відсік сповнений пилу і навіть цвілі. Це виглядало так жахливо, що мені стало соромно. Майстер сказав, що цей фільтр обов’язково потрібно регулярно прочищати.

В даному випадку, саме забитий фільтр послужив причиною поломки нашої машинки. На думку майстра, в нього потрапило щось занадто тверде, ось насос і зламався. Ось тому цей фільтр потрібно чистити як мінімум раз на місяць. Крім цього, потрібно іноді викликати майстра, щоб той перевірив, чи все з машинкою в порядку. Це піде на користь її стану. Так пральна машина буде служити вам довгі роки.