До 0 градусів. Українців чекають перші екстремальні заморозки. Точна дата

Ніч, 8 вересня, видасться холодною.

Синоптики Укргідрометцентру обіцяють заморозки на ґрунті, пише “НВ“.

Вночі у східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях на поверхні ґрунту очікуються заморозки 0-3 градуси. Повідомляється про I рівень небезпеки, жовтий.

Нагадаємо, раніше синоптики прогнозували потепління, яке прийде в Україну вже в середині тижня. Денна температура складе +26 градусів Цельсія.

Суха погода буде забезпечена завдяки циклону Hermelinde. У найближчі дві ночі збережуться заморозки, але з середини тижня очікується потепління.

Також нагадаємо, що в середу, 8 вересня, практично на всій території України встановиться тепла погода з позначкою до +21 градуса Цельсія. У Закарпатській, Херсонській та Миколаївській областях стовпчики термометрів покажуть +23… + 24 градуси. На Сході країни всього +19.

“Є підстави вважати, що з 10 вересня температура повітря почне підвищуватися, і до середини місяця ми повернемося до літніх значень температури: до плюс 25-28, а на півдні і Сході може бути навіть 30 градусів тепла”, — розповіла заступник начальника відділу метеопрогнозів Українського гідрометцентру Наталія Голеня.