До того, як переїхати в село, Олександра потрапила після інституту в школу, де познайомилася з Павлом, молодим вчителем з історії. Дівчина відразу закохалася в Павла, він був особливим. Павло теж закохався в Олександру. Та була одна проблема – Павло був одружений, і у нього було двоє дітей. Для Олександри такі відносини були неприпустимими

Село облетіла новина – тепер тут буде жити дівчина, неймовірної вроди. Новий навчальний рік в селі розпочався з того, що в школу прийшла нова вчителька і всі дуже хотіли її побачити. Олександра Петрівна не була схожою на звичайних сільських жінок, витончена, з ідеальними манерами, до того ж – красуня.

Що змусило таку гарну молоду жінку приїхати в глухе село, свідомо вибрати самотність (адже неодружених чоловіків в селі не було), ніхто не знав. Та поява в селі такої ефектної жінки викликала неабияку цікавість, як серед чоловіків, так і серед жінок.

Олександра Петрівна викладала англійську мову, відразу полюбилася дітям. Її щирість учні відразу відчули і дуже полюбили вчительку.

Жінки спочатку побоювалися красуні-вчительки, щоб бува чоловіків від них не відвела. Та переконавшись в її цілковитій порядності, теж полюбили цю особливу жінку.

Прожила Олександра Петрівна у цьому глухому селі все своє життя, яке присвятила своїм учням. Таке враження, що була у цієї жінки якась таємниця, що тут, в селі, вона ховалася від когось.

Та цю таємницю так ніхто і не дізнався, вона назавжди залишилася в душі Олександри Петрівни.

До того, як переїхати в село, Олександра потрапила після інституту в школу, де познайомилася з Павлом, молодим вчителем з історії. Дівчина відразу закохалася в Павла, він був особливим. Павло теж закохався в Олександру. Та була одна проблема – Павло був одружений, і у нього було двоє дітей. Для Олександри такі відносини були неприпустимими.

Коли Олександра зрозуміла, що вже не може просто так знаходитися біля Павла, бо кохає його безмежно, прийняла рішення, рятуватися втечею. Вона бачила, що скажи хоч слово Павлу, він побіжить за нею. Тому і не сказала, не покликала, а просто втекла. Щиро бажаючи коханому Павлу щастя.

В селі вона добровільно прирекла себе на самотність, бо покохати іншого чоловіка так і не змогла. Всю свою любов вона віддала дітям, своїм учням.

В селі ще довго пам’ятали про дивовижну «жінку з таємницею» Олександру Петрівну.