Дощі та холод відступлять: стало відомо, які області України прогріє до +23

Синоптики розповіли, в яких областях незабаром потеплішає.

Цього року кінець вересня видався дуже холодним. Однак, синоптики говорять про те, що вже в кінці цього тижня погода буде дещо змінюватися. У деяких областях потеплішає вже з суботу і така тенденція продовжиться в неділю.

У суботу, 25 вересня, найвищі показники термометрів будуть в південних областях, де очікується +18… +20 градусів вдень і +8… +10 вночі. У неділю погода буде ще кращою. Градусники будуть показувати ще більш високі температури.

У західних областях прогнозують +17… +19 вдень і +7 … +9 вночі.

У центрі країни буде дещо холодніше. Вдень прогнозується + 13… +15 градусів і +7 … +9 вночі.

На сході країни прогнозують + 14… +16 градусів протягом дня і +7 … +9 вночі.

У Києві та північних областях вдень температура триматиметься на рівні +12… +14 градусів.

Крім того, Північні, центральні та східні області, а також Херсонську область і Крим заллє дощами. Вони будуть йти практично всі вихідні з невеликими перервами. Кудись поїхати відпочити взагалі не представляється можливим по такій погоді. Але синоптики говорять про те, що дощі після вихідних припиняться.

У неділю, 26 вересня, майже по всій Україні показники термометрів вдень триматимуться на рівні +16… +18 градусів. Але в деяких регіонах йтимуть сильні дощі, що вже зіпсує враження.

Тепліше буде в південних областях, де повітря прогріється до + 23. Це будуть найвищі показники по всій території України. В інших регіонах буде дещо прохолодніше, але поки мінусових температур чекати не доводиться.

Холодне – на півночі. Там прогнозують + 12 … +14 градусів.

Східні регіони найбільше постраждають від опадів.