Дощі та спека + 30: якою буде погода в Україні 28 серпня, прогноз Діденко

Прогноз погоди в нашій країні на суботу, 28-е серпня

Про те, яку погоду очікувати українцям на Успіння Пресвятої Богородиці, де температурні показники опустяться до + 18 градусів за Цельсієм, і в яких регіонах поки що залишиться досить тепло, з температурою в + 30 градусів за Цельсієм, на своєму акаунті в соціальній мережі Facebook, повідомляє блогер-метеоролог Наталія Діденко.

У це релігійне свято, практично весь день протримаються ідеальні погодні умови — Сонце лише іноді буде пропадати за хмарами. Позначки на термометрах, у світлий час доби, в середньому, покажуть від + 20 до + 26 градусів за Цельсієм, при цьому, прохолодно, як зазвичай, в західних областях — від + 18 до + 22 градусів за Цельсієм, і максимально повітря прогріється в південних і східних регіонах, а також Дніпропетровській області — від + 25 до + 30 градусів за Цельсієм.

Втім, очікується в ніч на 28-е серпня і невелике погіршення метеоумов — рясними дощами накриє Чернівецьку, Хмельницьку, Тернопільську, Житомирську, Рівненську та Волинську області, однак, до початку дня суботи, будь-яка негода в нашій країні практично неможлива.

Але субота швидко закінчиться, і в останній день цього тижня, дощі перемістяться в центральні, північні та західні регіони, а ось в східних і південних — сухо і без опадів. В цей же день температура знову розділить Україну: в західних областях — прохолодніше, в центральних, південних і східних — не аномально, але спекотніше, а в північній частині нашої країни — від + 25 до + 28 градусів за Цельсієм.

У столиці України в суботу: без опадів, денна температура — не більше + 23 градусів за Цельсієм. У неділю — невеликий дощ, а температура після полудня — до + 27 градусів за Цельсієм.