Дощі змусять сидіти вдома. В яких регіонах не пощастить з погодою на вихідних

Синоптики розповіли, в яких регіонах України погода на вихідних буде неприємною

Календарна осінь для українців почалася не кращим чином, і в перші дні вересня в багатьох регіонах випали опади, а температура була досить низькою. Однак, вже скоро негода відступить, і обстановка в більшості областей стане більш сприятливою, хоча на вихідних в окремих областях і пройдуть дощі. Про це повідомляє iнформаційний портал “Апостроф“.

Так, в перший вихідний цієї осені, суботу, 4 вересня, в більшості областей України випадуть дощі. Синоптики припускають, що денна температура по країні коливатиметься від 14 до 24 градусів тепла. Найтепліше повітря буде на півдні України. Вночі ж термометри покажуть від 8 до 14 градусів вище нуля.

У неділю ж, 5 вересня, опадів варто очікувати жителям Чернігівської, Сумської, а також Харківської областей. В інших же областях України опадів на останній день тижня не прогнозується. Денна температура складе від 14 до 21 градуса тепла, нічна ж температура в порівнянні з суботою знову впаде, нижня межа складе 4 градуси, а верхня — 12 градусів тепла.

Нагадаємо, з урахуванням вакцинації, що проводиться в Україні, багато громадян турбуються про те, чи не почнуть їх звільняти з робіт за відмову від вакцинації. Експерти стверджують, що хвилюватися з цього приводу не варто, і закон на стороні працівників, оскільки в українському законодавстві існує одночасно кілька норм, в яких позначена необхідність угоди людини на отримання будь-якої вакцини. Крім того, в трудовому законодавстві сказано, що небажання вакцинуватися не може розцінюватися як порушення трудової дисципліни, отже, звільнити за це не можна.