Дружина продюсера «Квартал 95» після трагічної звістки не змогла мовчати: «Він вже не повернеться…»

Актриса Анна Саліванчук, дружина продюсера «Квартал 95» Олександра Божкова висловилася про цінність життя після сумної звістки, через яку публічно розридалася.

Артистка звикла розповідати про свої проблеми і не приховує почуттів, коли щось відбувається в її житті. Максимально щиро Анна зазвичай звертається до фанатів, щоб не показувати штучно прикрашену картину. Цього разу Саліванчук заговорила про особисті переживання:

«Коли йде близька людина, він залишає в нас частинку себе. Звичайно, він вже не повернеться. Але в наших силах продовжити його земну подорож ділячись цією часткою з іншими. Це найкраще рішення, що ми можемо прийняти, зберігаючи пам’ять про близького друга.

І продовжувати жити, любити, працювати, спілкуватися з друзями, ходити в театри і на концерти, займатися спортом. Життя-фантастична штука! І потрібно її проживати щасливо! З усіма злетами і падіннями, печалями і радощами, але не припиняючи насолоджуватися і любити кожну відведені мить!» — написала Саліванчук.

Шанувальники її підтримали: «найкраща!😍 ❤ 😉 ; Повністю згоден!); Як все вірно сказано».

Раніше 36-річна зірка ситкому «Одного разу під Полтавою» і комедії «Свінгери» повідомила в Instagram про раптову смерть українського режисера, худрука Театру на Подолі в Києві Віталія Малахова. Саліванчук доповнила пост яскравим фото з метром.

За словами актриси, покійний був для неї як другий батько.