Дружина Сергія Бабкіна відверто розповіла про свої діагнози і “лікування”: “Просто перерахую те, що…”

Дружина музиканта Сергія Бабкіна Сніжана здивувала новим фото в соцмережі

Як повідомляє Politeka.net, популярна блогерка і дружина відомого музиканта Сергія Бабкіна Сніжана, яка нещодавно розповіла історію свого життя, часто радує публіку яскравими публікаціями в своєму Instagram. Так, цього разу зіркова красуня поділилася чарівним фото, а в підписі до нього розповіла про свою медитацію.

Сніжана Бабкіна

На новій фотографії Сніжана відображена, мабуть, на вулиці, вона стоїть в цікавій позі. Перед камерою красуня з’явилася в довгому приталеному платті на бретельках, яке красиво підкреслило струнку фігуру і засмаглу шкіру. Її волосся розпущене і акуратно укладене, а на обличчі легкий макіяж.

У підписі до фотографії Бабкіна розповіла, які проблеми зі здоров’ям вона вирішила за допомогою медитації: “Для тих, кому важливо бути здоровою у всіх аспектах – і фізично, і психологічно, і емоційно, я пишу цей пост. Просто перерахую те, що я прибрала виключно завдяки медитаціям: знижений тиск, часті втрати свідомості, тахікардія, панічні атаки, засипання без снодійних, емоційні вигорання”.