Дружині Степана Казаніна з “Кварталу 95” увірвався терпець: “Немиті сковорідки, незроблені уроки”

Дружина відомого українського гумористичного актора студії “Квартал 95” Степана Казаніна показала нову сімейну фотографію і зізналася, чого їй найбільше бракує.

Відповідний пост з’явився на сторінці Наталії Казаніної в соцмережі Інстаграм. Як зізналася дружина коміка, вона б хотіла мати більше терпіння.

“Увага! Терміново розшукується терпіння! Ангельське, стоїчне, невичерпне! Те, яке всі двері відкриє, все перетре і не наговорить зайвого. Оного вистачить на двох синів, одного чоловіка і одну собаку! А ще на немиті сковорідки, незроблені уроки, непрохані поради та інші подразники!”, – поділилася вона думками. Наталія Казаніна

Степан Казанін з сім'єю, instagram.com/natalikazanina

У своєму пості Наталя Казаніна перераховує безліч життєвих ситуацій, в яких потрібно найбільше терпіння. Наприклад, щоб витримати гуркіт музики сусіда, дочекатися, коли в літаку додасться вільного місця між сидіннями, а одяг стане за розміром.

“Ну і своє ранкове перетворення з бридкого каченяти в лебедя.”, – пише вона. Наталя Казаніна

Вона жартома додає, що мріє, аби смаколики готували з селери, з’явилися не хрусткі чіпси, тихі баночки з газованою водою і мовчазні сусіди в кінотеатрі.

“Пережити противну осінь, знаючи, що за нею йде така ж зима. Змиритися з тим, що канікули спочатку довго чекаєш, а потім тужливо згадуєш. І адже є ж причина.”, – Наталя Казаніна. Наталя Казаніна