Два жовтки в яйці: про що говорить дана прикмета

Знайти яйце з двома жовтками вважається дуже хорошою прикметою і символом позитивних змін в житті. У будинок, де його вжили в їжу, неодмінно прийде благополуччя, а удача буде супроводжувати всіх членів сім’ї без винятку. Цікаво, що прикмети, пов’язані з яйцем з двома жовтками, мають різне трактування для чоловіків і жінок, інформує Ukr.Media.

Для жінки

Коли таке яйце потрапило в руки до незаміжньої дівчини, яка поки не має нареченого, це означає швидку зустріч зі суженим.

Якщо у жінки, яка знайшла, він вже є, то в найближчому майбутньому вона може розраховувати на пропозицію руки і серця від свого обранця і щасливе сімейне життя.

Заміжній жінці така знахідка обіцяє швидку і благополучну вагітність, можливо навіть двійнятами, і легкі пологи. Адже яйце — це символ зародження нового життя.

Для чоловіка

Для сильної половини людства яйце з двома жовтками обіцяє швидке збагачення, несподіваний прибуток, зміна матеріального становища в кращу сторону, прийдешній зліт по кар’єрних сходах. А ось тимчасові рамки, коли це станеться, передбачити неможливо.

Така знахідка принесе власникові довгоочікуване благополуччя і удачу у всіх починаннях, пов’язаних з сім’єю і фінансами. Вважається, що для чоловіка з’їсти яйце з двома жовтками, значить, подвоїти свою силу.

Якщо такий “подарунок” знесла ваша власна курка, то це особливо добре: в сім’ї не будуть переводитися гроші, худоба і птахи почнуть розмножуватися більш інтенсивно і приносити значно більше прибутку господарям.

Що потрібно зробити

Щоб всі ці прикмети втілилися в реальність, яйце треба приготувати і з’їсти. Раніше його варили, ділили на рівні частини і роздавали всім членам сім’ї, нікого не обділяючи, щоб кожен міг відчути наступ білої смуги в житті.

Якщо приготувати зі знахідки омлет, то варто чекати добрих гостей, повернення старих боргів. А посмажити яєчню і з’їсти самому — удача і щасливі зміни нагрянуть дуже скоро.

Якщо ви упустили такий продукт від курки на підлогу, то пора переглянути своє життя, проаналізувати власне ставлення до подій, що відбуваються. Дана прикмета свідчить, що слід розслабитися і простіше сприймати ситуації, що склалися.

Врахуйте: все перераховане вище почне “працювати” тільки в тому разі, якщо людина знайшла подібне яйце випадково, а не розшукувала його навмисно.