Дзеркальна дата 11 листопада: як залучити Великі Гроші

У листопаді буде передостання дзеркальна дата цього року. Астрологи вважають її дуже особливою.

Про це повідомляє РБК-Україна.

У цей день, 11.11.2021, є можливість змінити власну долю, треба лише прислухатися до знаків Всесвіту. Як відзначають астрологи Листопадова дзеркальна дата містить в собі відразу п’ять одиниць. А ця цифра, своєю чергою, є символом завершення певного циклу, виходом на новий рівень, початком чогось нового. Одиниця спонукає до активних дій. Тому, тому, хто прагне до кардинальних змін в житті тільки потрібно проявити ініціативу. Можливо треба запросити на побачення об’єкт симпатій або поговорити з другою половинкою про те як вона представляє спільне майбутнє.

Ще один момент на який вказують астрологи, це те що в даній дзеркальній даті містяться чотири двійки. Якщо скласти перші чотири цифри вийде 22. Двійка – це число високих вібрацій. З їх допомогою можна втілити будь-які мрії в реальність.

Так що треба робити, щоб отримати від чергової дзеркальної дати по максимуму. На думку астрологів, 11 листопада це найкращий день, щоб розібратися в собі, знайти рішення для складних завдань. У дзеркальну дату можна завершити навіть ті справи, які раніше ніяк не вдавалися. Для залучення грошей слід допомогти тим, хто потребує найбільше. У цей день потрібно багато рухатися, вкрай корисні заняття спортом. Можна змінити зачіску або оновити гардероб. Допоможе продуктивно провести цей день перестановка меблів в будинку.

Щоб всі бажання виконувалися, їх слід загадувати в той час, коли стрілки годинника будуть вказувати 11:11 і 22:22. Також допоможе лист, в якому буде чітко описано бажання. Його слід відправити на свою адресу. Астрологи запевняють, як тільки лист повернеться – бажання здійсниться.

Однак в ці дні астрологи забороняють робити деякі речі. Наприклад, щоб не зруйнувати магію дзеркальної дати слід уникати сварок і різних конфліктів. Не слід вживати або навіть думати словами, що мають частку “не”. 11 листопада слід утриматися від того, щоб говорити іншим людям, щоб неприємне і негативне. Не можна також відмовлятися від допомоги іншим.

У цей день заборонена агресія, апатія, похмурий настрій.