Ефективний засіб від цвілі, через який грибок зникає і більше не з’являється

Як вивести цвіль

Концентрований оцет знищує 82% цвілі. Це на той випадок, якщо ви хочете покінчити з грибком дешево і сердито: просто налийте оцет в пульверизатор, обробіть стіни і кути, залиште кімнату на провітрювання. Запах оцту зникне через кілька годин. Потім протріть проблемні місця змоченою в содової воді місця ганчіркою і натріть нашатирним спиртом.

А щоб цвіль більше не заводилася, робіть профілактику маслом чайного дерева. Воно має дезінфікуючі властивості і має приємний аромат.

Как вывести плесень

Вам знадобиться:

4 ч. Л. ефірного масла чайного дерева
400 мл води
1 ч. Л. спирту

Змішуйте інгредієнти в такій послідовності: спирт, масло, вода. Отриманим розчином обробляйте проблемні зони. Витирати розчин не потрібно, він повністю екологічний і до того ж найбільш ефективний. Замінити масло чайного дерево можна екстрактом насіння грейпфрута (20 крапель на ті ж 400 мл).

Крім того, за допомогою невеликої кількості масла чайного дерева можна вивести цвіль і з пральної машини. Зазвичай вона селиться в гумці. Після видалення грибкового нальоту просто поставте машинку на полоскання з додаванням олії чайного дерева. Не використовуйте лимонну кислоту! Це псує техніку