Фанати напружились: Андрій Данилко зізнався, чому ніколи не знімає чорну маску

Український актор, співак, композитор Андрій Данилко завжди на шоу “Маска” з’являється в чорній масці.

Так, вона надіта на бороду і не закриває рот і ніс згідно з рекомендаціями медиків для захисту від коронавірусу, але все ж завжди знаходиться на обличчі у актора.

Не так давно він зізнався, чому ж аксесуар завжди знаходиться на його обличчі. Більш, того Данилко здивувався, чому даний факт спровокував безліч питань.

“Чому Андрій Данилко не знімає чорну маску? 😳

Зірковий детектив шоу МАСКА @maskaukrainetv здивований, що цей факт спровокував безліч питань. Виявляється, відповідь проста: “програма називається як? “МАСКА”. Які ще питання?”- відрізав @v_serduchka”, – написав адмін групи “Зірковий шлях”.

Також він заявив, що в новому сезоні, якщо вгадає, хто ховається під маскою, то буде мовчати.

“І додав – у новому сезоні, прем’єра якого 23 жовтня о 21:00 на @kanalukraina, змінить тактику гри. “Мене лаяли, що в минулому сезоні я вгадав відразу дві маски і було нецікаво дивитися. Я вирішив-якщо цього разу когось відгадаю, напишу собі на руці і буду мовчати”.

“По-моєму Андрій єдиний, хто реально аналізує підказки і намагається відгадувати! Решта вигулюють вбрання і дурять)) хоча така гра на контрастах, звичайно, створює цікаве, барвисте і захоплююче шоу! 👏 😍 Чекаємо-чекаємо!🤗 “, “Так у нас же ковід! Можливо причина в цьому?🤔 “, “З усієї 5-ки (судді шоу) самий адекватний)))”,” Данилко красень”,” ❤️Данилко найкращий👏”, – пишуть фоловери.