Фу, як гидко від цього. Наші і друзі й рідні перетворили наше весілля на балаган, зіпсували найяскравішу подію мого життя!

Наші і друзі й рідні перетворили наше весілля на балаган, зіпсували найяскравішу подію мого життя! Вона наминали за обідві щоки, набивали животи і гарцювали, немов коні. А подарунки – хіба це подарунки? Це мало бути торжество нашої мрії!

Недавно ми з Олегом одружилися, справили весілля. Це мало бути торжество нашої мрії! Ми з чоловіком завжди хотіли зробити цей день особливим, тому поставилися до підготовки свята з усією душею.

Важко описати всі наші енергетичні витрати, адже ми намагалася зробити так, щоб ця подія сподобалася і надовго запам’яталася не тільки нам, а й всім нашим родичам і друзям.

Я не шанувальниця традиційних гулянь, тому весілля ми організували на сучасний лад – без всяких викупів, конкурсів іншої нісенітниці.

Ми орендували шикарний ресторан, найняли музикантів, танцюристів, тамаду і оплатили фаєр-шоу на завершення вечора. У нас на святі були професійні фото та відеозйомка, величезний торт і дороге меню!

Щоб ніхто не образився, довелося запросити багато гостей, хоч і часи зараз не прості.

Багато родичів напросилися самі, дзвонили і прямим текстом говорили, що хочуть погуляти на нашому весіллі. Крім цього, на нас натиснули батьки, які вважали, що гостей потрібно було кликати по максимуму, бо такий захід буває тільки один раз в житті!

От і вийшло, що як з боку чоловіка, так і з мого боку, були майже всі родичі, кілька людей з роботи і наші з Олегом спільні друзі.

Щоб організувати торжество на гідному рівні, довелося витратити величезну суму грошей! Пішли всі наші з чоловіком накопичення, і довелося взяти ще й невеликий кредит.

Після всіх розтрат, грошей на романтичну подорож, у яку ми дуже хотіли полетіти, у нас вже не залишилося.

Багато гостей обіцяли нам на одруження подарувати гроші, і ми з Олегом розраховували, що зможемо відбити більшу частину витраченого.

Але коли ми стали рахувати те, що нам поклали в конверти, мені стало прикро до сліз. Всі суми були смішними, і не відбивали навіть вартості банкету! Само собою зрозуміло, що на наступний день ми не захотіли вже нічого святкувати і зустрічатися з запрошеними на весілля людьми.

І взагалі мене аж всю розпирає від обурення, бо ці люди перетворили банкет в балаган!

Наші і друзі й рідні просто зіпсували наййяскравішу подію мого життя! Вона наминали за обідві щоки, набивали животи і гарцювали, немов коні. А подарунки – хіба це подарунки? Вартість витрачених на них коштів ніхто з них не врахував, подарували свої «копійки»!

Особливо нас розчарували родичі, багато з них напилися і поводилися неналежно. Працівник ресторану навіть кілька разів бігав за “добавкою” в магазин. А конвертина весіллі багато гостей підносили так, ніби поклали туди для нас мільйон, і ми їм за таку нечувану щедрість тепер ноги цілувати повинні, з таким пафосом нам їх вручали! Фу, як гидко від цього. А деякі родичі взагалі подарували нам сервізи, скатертини та інші непотрібні речі. Нормальні подарунки були тільки у батьків і у кращих друзів.

Чесне слово, тепер нікого зі своєї рідні навіть бачити не хочеться. Дуже шкодую, що взагалі їх запросили. В Олега аналогічна думка. Навіть на дзвінки їх не відповідаємо. Замість того, щоб поїхати у весільну подорож, нам тепер доведеться працювати, щоб закрити кредит за зіпсоване свято!

А це ж мало бути торжество нашої мрії!.. Ніколи не влаштовуйте свят для рідні – наша вам порада. Якщо у нас будут ьколись одружуватися діти – ніяких весіль, крапка!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!