Гази можуть багато чого розповісти про ваше здоров’я! Варто прислухатися і принюхатися.

Пукайте і вдихайте на здоров’я ,передає Ukr.Media.

Пуканя – не просто процес вивільнення відпрацьованих газів з організму. Гази можуть багато розповісти про стан здоров’я, тому не слід упереджено ставитися до них. Частота випускання газів і їх запах може свідчити про якісь порушення роботи організму. Тому краще прислухатися, і, як кажуть, принюхатися, щоб мати можливість вчасно зайнятися лікуванням.

Що являє собою пуканя?

Випущений газ має складну структуру. Це пояснюється хімічними процесами в кишечнику. Повітря, потрапляючи в організм з вдихом, також рухається по шлунково-кишковому тракту, піддаючись там хімічним реакціям. Процес травлення супроводжується виділенням газів, які по прямій кишці йдуть назовні.

Кишка розслаблюється, сприяє виходу газів назовні. І утримати пук людина може тільки у самих воріт» виходу. На щастя, зовнішній сфінктер ануса є довільним, тобто керується свідомістю. Однак якщо ви знаходитесь наодинці, краще не стримуватися, і як кажуть — послухати інформацію про стан здоров’я.

Випускаються гази складаються з:

58% — азот;

21% — водень;

9% — діоксид вуглецю (вуглекислий газ);

7% — метан;

4% — кисень;

1% — сірководень та інші гази.

Мало хто приділяв увагу, і цікавився питанням, чому іноді виходить випустити гази безшумно, а іноді з гучним звуком. Також, чому вдається випустити газ, який абсолютно не має запаху.

Випромінювання, що не мають запах

Найрадісніші пукания – без запаху. Крім того, що вони не приносять дискомфорту, вони також свідчать про хорошому стані кишечника. Такий газ насичений повітрям, і нагадує відрижку з рота.

Випущення з різким запахом

Запах пуканя багато в чому залежить від споживаної їжі. Такі випущення відразу звернуть на вас увагу оточуючих, проявивши не в кращому світлі. Існує список газоутворюючих продуктів, які неодмінно призведуть до незграбним іспусканям: