Глядачі реготали до сліз. Данилко осоромився перед Поляковою своїм «талантом»

Український актор, співак, композитор Андрій Данилко вирішив влаштувати невеликий майстер-клас для своїх колег по музичному шоу “Маска” і показати, як потрібно брати високі ноти.

Однак голос підвів суддю і він не зміг взяти високі ноти, проте вся компанія посміялася від душі.

Кумедне відео уривка телепередачі з’явилося на сторінці проекту “Зірковий шлях” в Instagram.

Спочатку він спробував розспіватися, проте сам зрозумів, що йому це не вдалося і почав реготати. Довести Поляковій вміння брати високі ноти зазнало краху і голос підвів Данилко.

“Що не схожий?”- запитав співак під дружний сміх суддів-колег. “Дуже схожий”, – заспокоїла артиста Полякова і “протягнула” ті самі ноти.

“Андрій Данилко показав, як треба брати високі ноти

Вокальний майстер-клас зіркового детектива шоу МАСКА @maskaukrainetv Андрія Данилка @v_serduchka хочеться поставити на повтор. І хоча дістати ноту не вдалося, ефект ОГО вдався-реготали всі.

Впевнені, у другому випуску, який побачимо 30 жовтня о 21:00 на @kanalukraina, приколів буде не менше”, – написав автор публікації.

“Андрію Михаличу, ви діамант!💎 “, “Андрій Данилко, ви як завжди супер!!!!!!👍 😍 ❤ ️ “, “Він супер !🔥 ❤ ️ “, “😂він🔥”, ” Андрійко ви кращий, любимо вас, дуже!!!! Ви геній”, – сміються шанувальники артиста.