Гороскоп на 20 серпня: чим здивує цей день кожного зі знаків Зодіаку

Овен

Овнам варто серйозно підійти до службових обов’язків і здоров’я. Бажано зробити ставку на системність, дисципліну, акуратність, скрупульозність. Має бути більш тісне спілкування з колегами, вирішення бюрократичних питань. Не варто лякатися обсягу робіт: їх список кінцевий і відомий заздалегідь. Вдалий час для повторного детального обстеження, наведення порядку, візиту в установу.

Телець

Тельцям цей день поверне вроджений здоровий спосіб думок, допоможе знову опинитися в надійних рамках довгострокової програми або старих переконань. Обставини допоможуть вам зміцнити свій авторитет (у тому числі, батьківський і педагогічний), підтвердити професійний рівень. Можна розраховувати на безпечний відпочинок. У справах сердечних ця доба схиляє до реалізму, вірності і відповідальності.

Близнюки

Близнюкам цього дня корисно заново навести порядок в будинку, на особистій території або на робочому місці. Не завадить зміцнити технічні системи безпеки, а також освіжити в пам’яті моральні та правові межі, в яких вам зараз дозволено діяти. Не варто намагатися хвацько взяти такий бар’єр з нальоту: чим об’ємніше завдання, тим більш вдумливого, відповідального і детального підходу воно вимагає.

Рак

Раки почнуть мислити більш приземлено, системно і детально, що помітно поліпшить їх настрій і перспективи на найближчий час. У раків, які переживають кризу, з’явиться зайва точка опори. Може намітитися цикл навчання, переговорів, відряджень, наукових робіт, оформлення документів, цільових інформаційних пошуків, візитів до установ. З’явиться привід для зміцнення корисних дружніх зв’язків.

Лев

Зірки радять Левам стати реалістами і зайнятися на системній основі своєю матеріальною платформою. Перш ніж шукати нове джерело доходу або спосіб організації бюджету, корисно оцінити наявний: він цілком працездатний. Той же підхід доречний щодо старих речей і перевірених постачальників. День підходить для пошуку ліків, для гуртових покупок або придбання штатних комплектів.

Діва

Діви повернуться в знайомі рамки, що не применшить їх можливостей — навпаки, дасть їм знайомий захист. Багато Дів зміцнять свої позиції, авторитет, імунітет, законні можливості. З’являться слушні думки і право голосу. Почне надходити інформація з надійних джерел. Добре уточнювати особисті плани, звички, дієту, готуватися до циклу навчання або консультацій, процедури оформлення документів.

Терези

Для Терезів в ціні допитливість і професійна порядність. Фінансова, кар’єрна і домашня стабільність залежить від комплексу дрібниць. У будь-якій системі буде корисно пошукати приховані дефекти. Важливий крок на шляху до здоров’я і порядку — акуратність в розрахунках і веденні документації, наявність архіву. Може намітитися перевірка, нарада, занурення в бюрократичні або медичні нюанси.

Скорпіон

Скорпіонам цей день нагадає про корисні професійні та дружні зв’язки, або про недорозвинений потенціал старих ідей. Зірки радять скористатися спадщиною минулого: це готова страховка, резерв або альтернативна безпечна ніша, яка неодноразово виручить вас в перехідний період. Банк даних або база контактів будуть досить широкі, можуть охоплювати зарубіжні або іногородні джерела.

Стрілець

Стрільцям належить бути далекоглядними керівниками, виконавчими працівниками, сумлінними клієнтами і користувачами сервісів. День вимагає уваги до професійних контактів, інструкцій, правил, бюрократичних і медичних тонкощів, допомагає прояснити офіційний статус або просунутися в закритті давньої проблеми. Важливо бути впевненим у своїй або чужій компетентності.

Козоріг

Козорогам цей день обіцяє удачу, стабільність і передбачуваність. Можна спиратися на старі зв’язки, професійні знання і досвід. Прийдуть обнадійливі новини з-за кордону або з високих інстанцій. Добре займатися програмуванням, працювати з документами, що підтверджують вашу освіту, статус, законні права і стан здоров’я. Вдалий момент для систематизації даних, уточнення діагнозів.

Водолій

Зірки радять Водоліям підходити до будь-якого завдання обережно, слідувати правилам і інструкціям. Це найкраща гарантія безпеки, особливо в питаннях, пов’язаних з медициною, програмуванням, документообігом і зберіганням цінностей. Відповідний день для глибокого сканування, докладної діагностики, підготовки до планової операції, системного апгрейду або іншого ризикованого заходу.

Риби

Рибам день допоможе підтримати офіційні зв’язки і прояснити туманні деталі. Контролювати хід подій будуть надійні закони і правила. Краще звертатися до перевірених людей, в знайомі інстанції. Якщо попереду особиста зустріч або важливий виступ, сьогодні добре зайнятися підготовкою: уточненням регламенту, збором пакету документів, систематизацією доказової бази, розслідуванням місцевості.