Гороскоп на 25 грудня: думайте тільки про хороше і будьте на крок попереду

Овен

Зірки радять Овнам зменшити темп і приборкати свій темперамент, інакше за них це зроблять обставини. Також, корисно визначити ліміт поточних витрат і намітити розумні межі перед шопінгом. Небажано робити оптові закупівлі і великі вкладення в майбутнє. Варто відкласти пошук дрібних новорічних подарунків друзям, товарів для зимового відпочинку і оригінальних святкових аксесуарів.

Телець

У Тельців на першому плані власні потреби. Багатьом Тельцям доведеться витратити день-другий на психологічну адаптацію до нових умов (так як зовнішній поворот подій може бути погано синхронізований з їх внутрішнім настроєм і колишніми звичками). Пік хвилювань, страхів або надій очікується вранці. Протягом дня вас щось заспокоїть — наприклад, розуміння того, що ваш випадок не унікальний.

Близнюки

Близнюків цей день закликає до реалізму, спокою, скритності, а також до стратегічного мислення, обережності і далекоглядності. Не час жити моментом, краще “думати на крок вперед” — особливо, у сфері матеріального характеру і базового життєзабезпечення (харчування, страховки на непередбачений випадок). Вам буде простіше дотримуватися цих рекомендацій, якщо ви скоротите всі необов’язкові контакти.

Рак

Ракам не доведеться кидатися в пошуках напрямку і опори (у тому числі, в життєво важливих практичних питаннях). Саме життя підкаже їм відповідний орієнтир на майбутнє. Щоб не звернути на помилковий шлях, вам буде достатньо подумати над порадою друга або простежити за настроями в своїй групі — або перейнятися загальною атмосферою, що панує навколо, в чому вам допоможе природна інтуїція.

Лев

Левам варто дати собі час на перегляд планів. Це особливо актуально в їх фінансовій і професійній частині, а також у сфері взаємин з людьми — наприклад, принципу вибору друзів або партнерів. Зірки радять не захоплюватися теоретичними міркуваннями, а коригувати свої цілі прямо в процесі поточної роботи: в цьому випадку, ситуація сама підкаже вам, як потрібно діяти далі.

Діва

Цього дня допоможуть Дівам зміцнитися у своєму світогляді і у вірному розумінні ситуації, що склалася. Багато Дів точно відчують дух моменту — наприклад, вловлять суть революції в сфері економіки, освіти, політики. Не стануть перешкодою культурні, мовні та інші відмінності. Якщо вам не до душі нові тенденції в цілому, ви зможете інтуїтивно знайти в них для себе відповідну нішу.

Терези

Терезів ця доба налаштовує на прагматичний лад, який не залежить від особистих планів. Наприклад, якщо ви плануєте продовжити освіту, доведеться думати про гроші на навчання, харчування або проживання. Навіть якщо ви мрієте про любов, свободу, креатив та свято, доведеться приділити увагу практичній базі свого задуму: оплаті подарунку або відпустки, спонсоруванню задуманого творчого проєкту.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам спостерігати за тим, що відбувається і нагадують, що такий інтерес є далеко не пустим. Важливо відзначати зміни в настрої людей і в звичних сценаріях подій: це допоможе вам виявити закономірності і швидше знайти в бурхливих хвилях нової реальності власний неповторний шлях. Принесе користь участь у дружній колективній дискусії на загальних підставах.

Стрілець

Зірки радять Стрільцям в будь-якій ситуації займатися рутиною: як би цікаво не розвивалися події, повсякденні справи теж вимагають уваги. Стрільцям-ідеалістам занурення в рутинні турботи допоможе побачити іншу сторону змін, не настільки романтичну. Можливо, пора заново налагодити щоденні процеси (харчування, лікування, догляд за вихованцями, дрібні взаєморозрахунки, господарський шопінг).

Козоріг

Козорогам день допомагає примиритися зі станом речей, вникнути в суть тих чи інших перетворень. Козороги, які не вітають нові порядки, сьогодні можуть створити собі ілюзію стабільності і піти у свій власний віртуальний світ, не підвладний «вітру змін». Це може бути їх дитина, улюблене хобі, звичний сценарій спокійного відпочинку, старовинна дружба, приготування традиційних страв.

Водолій

Обставини цього дня не дадуть Водоліям змінити курс або набрати темп. Багатьох Водоліїв щось утримає вдома, у родині або в компанії старих друзів, в межах знайомої території або в межах старих правил. Якщо на першому плані не традиції, а нововведення, то сьогодні ви легко можете втратити гнучкість і зациклитися на якимось одному аспекті змін — наприклад, на цікавому вам підході до харчування.

Риби

Риби можуть не боятися хаосу і анархії. Якщо вам щось неясно, протягом дня все стане на свої місця. Зірки підказують, що ваша удача в цей день індивідуальна: вам щастить, поки ви вирішуєте свої поточні проблеми наодинці або залучаєте до них не більше одного помічника. Якщо в цікавій для вас справі ще немає чітких меж і правил, вибрати оптимальний шлях вам допоможе власне чуття.